“Urocza różnorodność i smakowitość”
Byblos Mezza House — recenzja

Byblos Mezza House
Nr 1 wśród 74 Restauracje (Słupsk)

Wystrój skoromny, elegancki i czysty, bez narzucającego się folkloru. Świetne widoki przez okna. Obsługa niezwykle miła, inteligentna i błyskotliwa, dowcipna oraz kompetentna. Sama różnorodność przystawek i ich oryginalne smaki sktecznie przygotowują do dania głównego. Muzyka z Libanu świetnie buduje atmosferę Orientu. Pachnie i nie czuć sziszy jak w knajpach innych nacji bliskowschodnich. Danie główne w rekomendowanej potrawie niestety nie powala oryginalnością, choć smakuje. Lody na koniec tej orgii smakowej były niczym ta korona na głowie księżniczki z Baśni 1001 nocy.

Dziękujemy, Mateoski

Do tej restauracji trafiłem dzięki tripadvisor. Wystrój ok. Obsługa - przemiła i bardzo pomocna.Tu podziękowania dla pani, która nas obsługiwała. Jedzenie - pychota. Zamówiliśmy 2 zestawy dla dwojga. Ciężko to było zjeść a resztę zabraliśmy ze sobą. Niestety nie byłem w Libanie, ale myślę, że restauracja to taka oaza kulinarna w północnej Polsce.

Dziękujemy, Gonziaczek

Lokal czysty i ładny, obsługa sympatyczna i profesjonalna oraz pyszne, libańskie dania Kafta Halabyia - 39,00 zł, duże porcje. Polecam.

Dziękujemy, margoko111

Super śniadanie. Jedzenie BARDZO DOBRE! Bardzo miła obsługa. Klimatyczny lokal. Śniadaniem dla 2 osób najedza się nawet 3 osoby jeżeli chodzi o ilość. Stosunek cena do jakości lepiej niż bardzo dobra! Zasługuje na ocenę 6/5 ;)

Dziękujemy, rafakaczor

Po kilku wizytach mogę powiedzieć, że każde danie to jest strzał w dziesiątkę. Oprócz tego, że jedzenie jest super, to dodatkowo obsługa jest przemiło. Zajeżdżamy regularnie, chociaż z Gdańska to kawałek drogi niestety ;)

Dziękujemy, mundayaa

Byblos Mezza House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Byblos Mezza House? Podziel się wrażeniami!