“Rewelacja”
Byblos Mezza House — recenzja

Byblos Mezza House
Nr 1 wśród 74 Restauracje (Słupsk)

Do tej restauracji trafiłem dzięki tripadvisor. Wystrój ok. Obsługa - przemiła i bardzo pomocna.Tu podziękowania dla pani, która nas obsługiwała. Jedzenie - pychota. Zamówiliśmy 2 zestawy dla dwojga. Ciężko to było zjeść a resztę zabraliśmy ze sobą. Niestety nie byłem w Libanie, ale myślę, że restauracja to taka oaza kulinarna w północnej Polsce.

Dziękujemy, Gonziaczek

Lokal czysty i ładny, obsługa sympatyczna i profesjonalna oraz pyszne, libańskie dania Kafta Halabyia - 39,00 zł, duże porcje. Polecam.

Dziękujemy, margoko111

Super śniadanie. Jedzenie BARDZO DOBRE! Bardzo miła obsługa. Klimatyczny lokal. Śniadaniem dla 2 osób najedza się nawet 3 osoby jeżeli chodzi o ilość. Stosunek cena do jakości lepiej niż bardzo dobra! Zasługuje na ocenę 6/5 ;)

Dziękujemy, rafakaczor

Po kilku wizytach mogę powiedzieć, że każde danie to jest strzał w dziesiątkę. Oprócz tego, że jedzenie jest super, to dodatkowo obsługa jest przemiło. Zajeżdżamy regularnie, chociaż z Gdańska to kawałek drogi niestety ;)

Dziękujemy, mundayaa
Zrecenzowano 9 września 2019

Razem z żoną byliśmy tu pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz. Zamówiliśmy menu degustacyjne. To jak dania były podawane, jak wyglądały i smakowały jest nie do opisania. Po prostu rewelacja! Jedzenie w takiej ilości, że nie sposób zjeść wszystkiego. Kelnerzy posiadają bardzo dużą wiedzę na temat dań. Bardzo mocno polecam.

Dziękujemy, Piotr6321

Byblos Mezza House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Byblos Mezza House? Podziel się wrażeniami!