“Rewelacyjna uczta nowych smaków”
Byblos Mezza House — recenzja

Byblos Mezza House
Nr 1 wśród 74 Restauracje (Słupsk)
Zrecenzowano 9 września 2019

Razem z żoną byliśmy tu pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz. Zamówiliśmy menu degustacyjne. To jak dania były podawane, jak wyglądały i smakowały jest nie do opisania. Po prostu rewelacja! Jedzenie w takiej ilości, że nie sposób zjeść wszystkiego. Kelnerzy posiadają bardzo dużą wiedzę na temat dań. Bardzo mocno polecam.

Dziękujemy, Piotr6321

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, super klimat, miła obsługa, warto wziąć zestawy degustacyjne, najlepsza chałwa jaką jedliśmy

Dziękujemy, 761karolinas
Zrecenzowano 1 września 2019

Super jedzenie, znakomita obsługa... Lub odwrotnie. Polecam wszystkim. W menu możliwość zamówienia potrawy która daje przegląd kuchni libańskiej.

Dziękujemy, Tomek2208
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny deser.
Wszystko bardzo świeże, smaczne, podane mega estetycznie. Obsluga rewelacyjna. Czyściutko. Polecam wszystkim. Na spotkanie rodzinne, ze znajomymi, czy też z ukochaną osobą.

Dziękujemy, 633edytak
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Przyszliśmy na szybki lunch przed drogą powrotną, a biesiadowaliśmy 2,5 godziny. Pani kelnerka najpierw przekonała nas do wybrania określonych pozycji z karty, a następnie po podaniu potraw z ogromną pasją i wiedzą potrafiła nam opowiedzieć o tym co ze sobą najlepiej ze sobą łączyć i jak poszczególne dania są przygotowywane.
Jedzenie doskonałe, świeże, przygotowywane na bieżąco. Bardzo sympatyczna, przytulna atmosfera. Ceny z perspektywy warszawskiej przystępne a stosunek jakości jedzenia do ceny wyjątkowo korzystny. Z pewnością wrócimy przy najbliższej okazji. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Michał B

Byblos Mezza House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Byblos Mezza House? Podziel się wrażeniami!