Słupsk

“Cudowne jedzenie, wspaniała obsługa!”
Byblos Mezza House — recenzja

Byblos Mezza House
Nr 1 wśród 75 Restauracje (Słupsk)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedzenie absolutnie przepyszne, I dania główne, i desery (lody mangowo-chałwowe i ousmaluyeh) totalny odlot! ❤️ Bardzo polecam każdemu jako obowiązkowy punkt programu wizyty w Słupsku.

Dziękujemy, Elżbieta K

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dziś na kolacji w Byblos. Baliśmy się trochę, czy zasmakuje nam libańska kuchnia, ale naprawdę było super. Jedzenie było pyszne a obsługa przesympatyczna. Pani, która nas obsługiwała naprawdę starała się, żeby wszystko było jak należy. Wrócimy tam jeszcze w tym tygodniu :)

Dziękujemy, 217valentinn
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Nasza pierwsza i pewnie nie ostatnia wizyta w tym miejscu była bardzo smaczna. Szaszłyki z jagnięciny z przystawką z kiszonych warzyw świetnie doprawione bardzo smaczne. Bakłażan zapiekany dobry. Zupa soczewicowa smaczna. Deser kokosowy rewelacyjny a lody przepyszne. Do tego kawa po libańsku podana tradycyjnie. Obsługa bardzo profesjonalna i życzliwa. Miejsce ma ciekawy wystrój nowoczesny z arabskimi akcentami.

1  Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Świetne jedzenie, opcja zestawów w których można spróbować przeróżnych specjałów kuchni libańskiej. Miła i bardzo kompetentna obsługa. Polecam!!

Dziękujemy, Edyta S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: byblos777, Kierownik ds. gości, Byblos Mezza HouseOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy Pani za opnię. Mamy nadzieję - do zobaczenia ponownie w naszej restauracji !

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, chwilę trzeba poczekać ale warto.
Miła obsługa, idealne miejsce na rodzinny obiad .deser trudno zmieścić

Dziękujemy, 166pawe_k

Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań aby Goście naszej restauracji byli zadowoleni, a potrawy przygotowujemy ze świeżych składników. Zapraszamy serdecznie do naszej restauracji.

Byblos Mezza House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Byblos Mezza House? Podziel się wrażeniami!