“Jak na Słupsk jest nieźle!!”
Pizza Pazza — recenzja

Pizza Pazza
Nr 9 wśród 74 Restauracje (Słupsk)

Pizza Pazza na słupskim rynku restauracyjnym to miejsce popularne choć nie do końca jestem do niego przekonany. Dużo luzu i domowej atmosfery czasami razi choć generalnie jest chyba przyjmowane pozytywnie przez gości. Mówiąc o luzie mam na myśli Szefa Kuchni bądź kucharzy jedzących posiłki na widoku przy grillu czy tez przy stole do pizzy. Menu jak na restaurację włoską jest nie duże ale uczciwie przygotowane chyba nawet z oryginalnych, włoskich produktów. W tle mamy włoskie radio i można się uczyć podstawowych włoskich słówek wypisanych na piecu do pizzy. Obsługa bez zarzutu, kelnerka Nikola która bardzo często nas obsługuje robi w pełni profesjonalnie i zawsze z uśmiechem. Jako przystawkę polecam każdemu "antipasti dla jednej osoby", które w zupełności zadowoli dwie osoby. Pizza, bardzo dobra podobnie jak steki. Deser czekoladowy z lodami i malinowym sosem to majstersztyk. Fajna prezentacja na talerzu. Polecam Pizza Pazza wszystkim tym, którzy szukają ciekawego miejsca z oryginalnym menu.

Dziękujemy, Jaro069

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamknięte małże to świeże małże i surowe, trzeba otworzyć nożykiem jak ostrygi. Otwarte to znaczy że albo ugotowane albo martwe.

Dziękujemy, cardiQ
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko zazwyczaj jest naprawdę dobre. Byłam tam z narzeczonym nie raz i raczej na jedzenie nie narzekalismy. Mają pyszne pizze, makarony czy kanapki...stek również niczego sobie. Jednak ostatnio podczas zamawiania makaronu z owocami morza na talerzu dostałam zamknięte małże. Każdy, kto chociaż troszkę zna się na kuchni wie, że takowe małże są nieświeże i w DOBREJ restauracji nie powinny nigdy trafić na talerz. Nie po to zamawiam spaghetti z owocami morza by 1/3 zostawić na talerzu. Następnym razem po prostu pójdę do konkurencji.

Kolejnym mankamentem restauracji jest obsługa. Mimo że w większości jest miła to jednak zapominają o niektórych rzeczach w zamówieniu. Kilkukrotnie również wyszliśmy z restauracji głodni i po prostu nieobsłuzeni.

Mam nadzieję że kiedyś się poprawią.

Dziękujemy, Katarzyna G
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Pyszna, prawdziwie włoska pizza. Rewelacyjne ciasto.
Nawet za pomyłkę w zamówionym piwie nie odejmę punktów. Zamówiliśmy pizze z ziemniakami i cukinią a dla syna z salami. Do tego przepyszne pesto pomidorowe i oliwa z czosnkiem. Mniam.

Dziękujemy, siarenka
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałem się na kolację i trafiłem przypadkowo na Pizzerię. Zapach się niósł przedni to wstąpiłem. Roznoszone pizze bardzo przypominały włoskie, jak z nad Tybru. Zamówiłem i czekałem, i czekałem, aż przemiły personel sobie o mnie przypomniał. Trochę spóźniony błyskawicznie zareagował. Pizza była pyszna, a gratis wymazał problem oczekiwania. Bardzo polecam, prawdziwa włoska pizza w Słupsku!

Dziękujemy, Tomek7591

Pizza Pazza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizza Pazza? Podziel się wrażeniami!