Słupsk

“Nowy lokal”
The William Wallace — recenzja

The William Wallace
Zamów online
Nr 16 wśród 74 Restauracje (Słupsk)
Opis: NASZ LOKAL ZNAJDUJE SIĘ W PODZIEMIACH PRZY ULICY BEMA 9 W SŁUPSKU. OFERUJEMY PAŃSTWU PRZEPYSZNE BURGERY, PIZZE I DANIA Z GRILLA WŁASNORĘCZNIE PRZYRZĄDZANE Z WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW. W OFERCIE ZNAJDUJE SIĘ RÓWNIEŻ PONAD 30 GATUNKÓW SZKOCKIEJ WHISKY I JEDYNE W MIEŚCIE CIEMNE PIWO MURPHY’S Z NALEWAKA NA AZOCIE Z DELIKATNĄ PIANKĄ.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko na plus. W końcu lokal przystaje do poziomu jedzenia. Nowe miejsce jest mega. Można się poczuć jak nie w Slupsku

Dziękujemy, Przemyslaw D

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna atmosfera, przystępne ceny, miła, troszcząca się o gościa obsługa, a przede wszystkim genialne burgery!

Dziękujemy, 217mateuszw
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Niepozorne z zewnątrz miejsce mieści się blisko centrum miasta w podpiwniczonej części budynku. Ciekawie urządzony lokal dość modny w pubach. Menu dość urozmaicone choć raczej dla facetów, którzy lubią zjeść. Warto przed wizytą przejrzeć menu, by nie być zaskoczonym tym co zobaczysz na talerzu. Można także wybrać się na drinka czy piwo też może być ciekawie. Jak dla mnie kuchnia za ciężka choć są do wyboru różne sałatki...

Dziękujemy, Wiesław G
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy restaurację w niedzielne południe. Restauracja była zapełniona nieznacznie. Podróżujemy z psem. Pytaliśmy o możliwość wejścia do środka i otrzymaliśmy potwierdzenie, że z psem można. Weszliśmy, zamówiliśmy, otrzymaliśmy napoje i czekaliśmy na zamówione burgery. Pies spokojnie pod stołem, nie wadząc nikomu. Nagle okazało się, że zgodnie z obowiązującymi w tej restauracji, "jak powiedziała pani manager" z psami nie wolno wchodzić do środka, można jedynie skorzystać z "ogródka" czyli kilku stołów stojących na chodniku przed restauracją. Więc zostaliśmy wyproszeni przez kelnera do tegoż ogródka. Dziwne zwyczaje, żeby w takim momencie zmieniać zdanie. No i ta odwaga pani manager, która nie raczyła przekazać nam tego osobiście, tylko wysłała jednego z pracowników. No pełna profeska...
Same burgery smaczne, można się jedynie doczepić do pięknej, szmaragdowej gąsienicy w sałacie, no ale przecież to też białko...

Dziękujemy, vvojtekvv
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze byłem ciekawy tej restauracji , piękna oprawa świetna reklama, Super nazwa. Do czasu pierwszego zamówienia. Zamówienie dokonano o 20.30 , informacja na stronie pyszne.pl 65 min, sms że ok 90 min dowieziono po 2,5 godzinie. Porażka. Chamskie zachowanie kierowcy na słowa dlaczego tak długo , odpowiedź ja się nie podoba to proszę uwagi do managera. Buractwo straszne.Brakowało jeszcze Ciesz się że w ogóle dowieźliśmy. Znajomi zdegustowani moim wyborem jedzenia na dowóz. Pierwszy raz spotkałem się z takim zachowaniem a na pewno ostatni raz Tu cokolwiek zamówiłem

Dziękujemy, andrzejt792

The William Wallace — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w The William Wallace? Podziel się wrażeniami!