Słupsk

“Restauracja dla lansu”
Sayuri Sushi — recenzja

Sayuri Sushi
Nr 12 wśród 75 Restauracje (Słupsk)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Przeciętny sushi bar, jak chcesz się lansować i stawać na zakazie wjazdu to bar właśnie dla ciebie. Oj Słupsk schodzi na psy..

Dziękujemy, Cyprian K

Zrecenzowano 12 czerwca 2019

Sushi świetne! Za każdym razem kiedy tam jem, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Sushi zawsze świeże, ceny w miarę przystępne. Ramen też bardzo dobre ale mogłoby być więcej rodzajów do wyboru ;)

Dziękujemy, nutella356
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe menu, miła obsługa. Miejsce na pewno warte odwiedzenia. Zestaw wybrany przez nas okazał się strzałem w dziesiątkę! Polecam

Dziękujemy, Dudzia87
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja, bardzo smacznie i przejrzyście. Ceny normalne, miła obsługa. Polecam wszystkim. Gratulacje

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, januszleszekp
Zrecenzowano 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi w nowym miejscu pyszne tak samo jak w starym ale cały smak psuje obsługa, która ewidentnie pracuje "za karę"...

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Grzegorz H

Sayuri Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupsk, Pomorskie
Słupsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sayuri Sushi? Podziel się wrażeniami!