“Jeszcze dużo pracy”
Dolina Charlotty — recenzja

Dolina Charlotty
Nr 48 wśród 74 Restauracje (Słupsk)
Zrecenzowano 7 września 2019

Wracając znad morza zlustrowaliśmy słynną dolinę... Wrażenie ambiwalentne. Podobnie było z obiadem w Gościńcu. Dorsz i sandacz bez historii, podobnie zupa rybna i borowikowa. Niektóre piwa kraftowe warte uwagi. Przydałby się tutaj kucharz, który podniósłby smaki przynajmniej na średni poziom.

Dziękujemy, WaldemarSobanski

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy w Dolinie Charlotty od kilku dni, czworo dorosłych i dwoje dzieci.

Miejsce jest pięknie położone, przy ładnej pogodzie jest bardzo dużo atrakcji dla dzieci. Przepyszne jedzenie w restauracji na parterze w hotelu, świetny serwis - szczególnie dziękujemy panu Filipowi, naprawdę bardzo kompetentny i sympatyczny!

Dziękujemy tez paniom Adze i Asi z mini klubu, wspaniale zajmują się dziećmi i organizują bardzo ciekawe zajęcia.

Niestety na tym kończą się pozytywy. Hotel jest bardzo zaniedbany, w pokojach nie ma klimatyzacji (aż trudno w to uwierzyć!).

Zdecydowanie nie polecamy restauracji Gościniec, jedzenie okropne (między innymi surowy kurczak w sałatce).

Basen mały i bardzo zatłoczony. Jedno maleńkie jacuzzi na max 8 osób.

Można skorzystać z jazdy konnej i rzeczywiście jest to dość popularne. Niestety, odchodów koni nikt nie sprząta wiec trzeba uważać jak się chodzi po ścieżkach.

Zamknięty został również park linowy, ale na mapce która dostaliśmy na recepcji jak i na znaku przed hotelem nadal widnieje. Nachodziliśmy się próbując go znaleźć, aż w końcu ktoś nam powiedział ze został zamknięty.

Dziwi nas, ze przez kilka dni nigdzie nie widzieliśmy żadnego kierownika. W innych hotelach często widać, ze managerowie chodzą po hotelu czy restauracji, rozmawiają z gośćmi.

Warto wziąć rowery, jeśli ktoś lubi jazdę po ścieżkach leśnych.

My raczej już tu nie wrócimy.

Dziękujemy, 217valentinn
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z wizytą w Dolinie wraz z dziećmi w lipcu 2019. Odwiedziliśmy ZOO, wodne ZOO oraz fokarium
Restauracja niestety była zamknięta, przez cały dzień , według informacji - awaria. Dzieci były zadowolone bo zobaczyły dość ciekawy występ fok, zwierzątka, poplywaly łódką w wodnym ZOO. Natomiast ewidentnie jak i ZOO tak i fokarium wymaga lepszej organizacji oraz remontu. Zagrody dla zwierząt w dość opłakanym stanie tak samo jak i bajkowe figurki. Jeżeli chodzi o fokarium to wypadałoby chociaż przeczyścic od czasu do czasu szyby, żeby było coś widać. Nie wymaga to chyba wielkiego nakładu pracy ani finansowego

Dziękujemy, 885martynas
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Czekaliśmy 15 min.na złożenie zamówienia. Zajęliśmy stolik w pustej sali. Po nas zostały zajęte jeszcze dwa stoliki. Obok nas przechodziło czworo kelnerów, niektórzy po kilka razy. Jakbyśmy byli niewidzialni. Klienci przy innych stolikach(zajętych później od nas) złożyli zamówienia i otrzymali napoje. Kelnerzy nawet na nas nie popatrzył, brak kontaktu wzrokowego. Wyszliśmy po 15 min.zdegustowani i głodni.

Dziękujemy, jollla
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 2 rodziny łącznie 8 osób. Więc i rachunek niemały. Obsługa taka sobie, pomyliła zmówienie, przestawiała nas koło stolika bo nie umiała podać jedzenia na stół. Choć samo jedzenie było całkiem ok, taka 4. Niemniej cały wystrój który na pierwszy rzut oka wygląda na miejsce z klasą, po chwili traci swój blask że względu na wiele dziadostwa. Najgorsze były toalery. Pomijam brak mydła i ręczników ale tak brudnej ubikacji nie widziałem nigdy, z mnóstwem włosów łonowych na muszli i desce. Pod tym względem lokal do zamknięcia i inspekcji są sanepidu. Historia z imprezą w amfiteatrze to długa opowieść i nie tu jej miejsce ale wspomnę, że nie zrobiono nas (większości widzów) TAK w bambuko ja Dolinia Cha...

1  Dziękujemy, Gordon G

Dolina Charlotty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Dolina Charlotty? Podziel się wrażeniami!