“Przerost formy nad treścią”
Cafe Góra Lodowa — recenzja

Cafe Góra Lodowa
Nr 22 wśród 74 Restauracje (Słupsk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Miejsce w Ustce już kultowe i dobrze znane. Ale niestety jakość coraz nisza. Brud okropny. Sala sprzątana chyba 3 miesiące temu, podłoga klejąca,stoliki okropnie brudne,o toaletach nie wspomnę.
Dziwne zmiany zasad, organizując spotkanie dla rodziny,płacąc nie małe pieniądze za torta,kawy,lody zamówienie do stolika muszę sobie przynieść sama "bo takie mają zasady". Przy takich cenach produktów jakość obsługi powinna być zdecydowanie wyższa.
Góra Lodowa zawsze miała potencjał i wprowadzała na lokalny rynek produkty wyróżniające się,ale to co się dzieje tam teraz zdecydowanie bardziej odstrasza niż zachęca.

Dziękujemy, Katy K

Zrecenzowano 17 kwietnia 2019

Macie bardzo dobre lody;] to ciasteczko z lodami było bardzo dobre .
Polecam lodziki byłam tam ze znajomą. Lody były delicje;] polecam rodzinom z dziećmi

1  Dziękujemy, Monika H
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od kilku lat to była moja ulubiona lodziarnia, początek sezonu i wielkie rozczarowanie. Malina 2 razy mnożona, truskawka bez smaku oraz ból brzucha po kilku godzinach- odradzam, bo góra już dawno się stopiła. Jest dużo ciekawszych miejsc....

Dziękujemy, Alemat2304
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lodziarnia bardzo ładna , przyjemna aranżacja. Lody o wielu smakach naprawde smaczne i wyjątkowe, sà również ciasta i desery. Ceny jednak wysokie jak na Polskę 5.5 zł. za gałkę to spora suma w włoszech w Wenecji gelato za 1,20 €.

Dziękujemy, jache2019
Zrecenzowano 29 października 2018

Co to za lodziarnia gdzie nakładają i ważą każdą gałkę aby przypadkiem nie dać za dużo. Trochę mnie to zdenerwowało. To spotkałem tylko w Słupsku. W innych lodziarniach za mniejszą cenę i równie dobre lody nakładają łopatką nie patrząc na 1 gram więcej. Smaki fajne ale za taka cenę nie warto. Dziwię się że jest taka popularna. Obsługa zaganiana i trochę przemęczona.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Mr_Ceran

Cafe Góra Lodowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Góra Lodowa? Podziel się wrażeniami!