“Rozczarowanie”
Vega Bistro & Cafe — recenzja

Vega Bistro & Cafe
Nr 9 wśród 66 Restauracje (Słupsk)

Zachęceni dobrymi recenzjami wybraliśmy się na obiad. Zupa dyniowa po prostu mdła. Placki ziemniaczane poprawne. Gulasz indyjski porażka. Sos smakował i wyglądał jak zupa dyniowa w które pływały małe kawałeczki kalafiora, dyni i odrobina papryki. Jako dodatek śladowa ilość sałaty z cebulą. Gulasz smakował rownie mdło jak zupa dyniowa. Miła obsługa.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, PioMar66

Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie spodziewaliśmy się lokalu wegańskiego w Słupsku więc samo jego odnalezienie było miłym zaskoczeniem. W środku przyjemna atmosfera i miła obsługa. Każde z zamówionych dań włącznie z zupami smakowite. Czuć że w kuchni każde danie przygotowywane jest z dozą atencji. Uzupełnieniem jest wybór piw rzemieślniczych. Chętnie odwiedzałbym nawet gdyby lokal znajdował się w Krakowie.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 73kamild
Zrecenzowano 28 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny, klimatyczny lokal. Miła obsługa. W karcie kilka fajnych dań. Pyszny krem z dyni, super doprawiony. Smaczne falafele z cudownym sosem pieczarkowym na mleku kokosowym. Świetna kasza jaglana. Smaczne curry. Dania bez problemu można dzielić na pół. Polecam i doceniam vege inwencję.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, dmacioszek
Zrecenzowano 27 października 2017 z urządzeń przenośnych

Nie jestem wegetarianinem a tym bardziej weganem a ta kuchnia i jakość zachwyciła. Burger to u nich podstawa. Weszliśmy przypadkiem na kawę i teraz wracamy co chwilę.
Zupka grzybowa, szok a ciasta i w dodatku wszystko własnoręcznie przygotowane.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, mareckiTrAkEr
Zrecenzowano 21 lipca 2017

Zasugerowani świetną opinią na Trip Advisor postanowiliśmy sprawdzić co kuchnia daje dobrego.
I nie zawiedliśmy się!
Kucharz jest elastyczny - nawet jeśli w karcie coś jest z kasza gryczana to można zamienić na jaglana, jeśli jest sos grzybowy nie ma problemu by zmienić na sos pomidorowy, który jest doskonały, pachnący, mniam!
Kotlety z kalafiora pyszne, pachną koperkiem... kasza jaglana zrobiona idealnie - sypka, aromatyczna.
Troszkę mało sałatki do dania i porcja typowa dla kobiet, bo mężczyzna raczej się nie naje, ale i tak jest super!
Gratulujemy świetnej kuchni.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Marta C

Vega Bistro & Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupsk, Pomorskie

Słupsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Vega Bistro & Cafe? Podziel się wrażeniami!