Słupsk

“Pychotka”
Milkshake Bar — recenzja

Milkshake Bar
Nr 6 wśród 75 Restauracje (Słupsk)
Zrecenzowano 8 września 2019

Zajechalismy przejazdem, wszystkie stoliki zarezerwowane ale zaraz coś się zwolniło. Jedzenie super. Naleśniki z owocami córka wciągnęła szybciutko. Burger i reszta jedzenia rewelacja. Polecam.

Dziękujemy, AnnaJ3839

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite burgery i koktajle... Na widok naleśników ślinka leci. Przyjemna atmosfera, miła obsługa.

Dziękujemy, panna_zuzana
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Zamówiłam sałatkę z myślą, że dressing jest bez majonezu (uczulenie) nie było takiej informacji w karcie. Kiedy już ją dostałam, kelnerka sama zaproponowała wymianę (duży plus za miłą obsługę!) Dostałam "nową" sałatkę, ale cóż- grzanki chyba z tydzień miały, awokado niedojrzałe (które prawdopodobnie przerzucili w pierwszej sałatki). A przy płaceniu narzucono mi że informacja o dressingu jest wyraźnie napisana w karcie, gdzie niestety jej nie było :) Przyszłam tu niestety ostatni raz, trochę szacunku do klientów by się przydało

Dziękujemy, powaznyrecenzator
Zrecenzowano 27 maja 2019

Dobre jedzenie, na szybko :) lubię tam wpaść na szybki obiad, 30-40 minut i zjedzone. Na plus bogata karta i duży wybór.

Dziękujemy, Domryga
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem mogę gorąco polecić. Miejsce bardzo przyjemne, obsługa rewelacyjna, jedzonko przesmaczne. Na pewno wrócę :)

1  Dziękujemy, karolinakW9648CV

Milkshake Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupsk, Pomorskie

Słupsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Milkshake Bar? Podziel się wrażeniami!