“Pyszności”
Milkshake Bar — recenzja

Milkshake Bar
Nr 6 wśród 74 Restauracje (Słupsk)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite burgery i koktajle... Na widok naleśników ślinka leci. Przyjemna atmosfera, miła obsługa.

Dziękujemy, panna_zuzana

Zrecenzowano 6 lipca 2019

Zamówiłam sałatkę z myślą, że dressing jest bez majonezu (uczulenie) nie było takiej informacji w karcie. Kiedy już ją dostałam, kelnerka sama zaproponowała wymianę (duży plus za miłą obsługę!) Dostałam "nową" sałatkę, ale cóż- grzanki chyba z tydzień miały, awokado niedojrzałe (które prawdopodobnie przerzucili w pierwszej sałatki). A przy płaceniu narzucono mi że informacja o dressingu jest wyraźnie napisana w karcie, gdzie niestety jej nie było :) Przyszłam tu niestety ostatni raz, trochę szacunku do klientów by się przydało

Dziękujemy, powaznyrecenzator
Zrecenzowano 27 maja 2019

Dobre jedzenie, na szybko :) lubię tam wpaść na szybki obiad, 30-40 minut i zjedzone. Na plus bogata karta i duży wybór.

Dziękujemy, Domryga
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem mogę gorąco polecić. Miejsce bardzo przyjemne, obsługa rewelacyjna, jedzonko przesmaczne. Na pewno wrócę :)

1  Dziękujemy, karolinakW9648CV
Zrecenzowano 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już na samym wejściu do restauracji panie serdecznie zapraszają. Pani podchodzi i pyta czy wszystko w porządku, czy smakuje. Ogólnie panie bardzo sympatyczne. Przez co atmosfera bardzo miła.
Jedzenie bardzo dobrej jakości. Zamówiłam burgera Pleśniaka. Ser pleśniowy z dżemem żurawinowym. Super połączenie.
Suprise Shake bardzo pyszny, bita śmietana nie za słodka.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, alicja_w_krainie_fot

Milkshake Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słupsk, Pomorskie

Słupsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Milkshake Bar? Podziel się wrażeniami!