“Tam jedliśmy trzy razy z rzędu”

Restauracja Pod Złotym Lwem
Zamów online
Nr 1 wśród 23 Restauracje (Puck)

W Pucku jest sporo restauracji, lecz Restauracja pod Złotym Lwem najbardziej przypadła nam do gustu. Smaczne jedzenie i miła obsługa to jest to czego oczekiwaliśmy. Polecamy latem wszystkie dania rybne, czyli dorsza z bekonem, filet z sandacza, krewetki i inne....

1  Dziękujemy, Ewa L

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bywam w tej restauracji regularnie i niezmiennie jestem bardzo zadowolony. Jedzenie jest przepyszne i w rozsądnych cenach. Z dań polecić szczerze mogę stek z polędwicy wołowej i czarne tagliatelle z malżami i krewetkami. Desery są także wspaniałe a na szczególną uwagę zasługuje "złoty lew". Polecam.

1  Dziękujemy, 518marcine
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i sprawna obsługa, krótki czas oczekiwania. No i wtedy pojawia się ona: zupa z dorsza - pycha! A później dorsz zawinięty w boczek, ziemniaczki i sałatka - palce lizać. Koniecznie do ponownego odwiedzenia !

1  Dziękujemy, 324mm
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

To kolejna moja wizyta w tej restauracji. Polecam pyszne sałatki z oryginalną Złoty Lew, a także świeżutkiego pstrąga - rewelacja. Bardzo miła i sprawna obsługa, muzyka na żywo ( piątek) dopełniają całości. Polecam gorąco.

1  Dziękujemy, IzabelaP664
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Obiad bardzo dobry, ryba pyszna ,czas oczekiwania do przyjęcia 20 min , obsługa bardzo miła ceny od 27 zł do 37 zł

1  Dziękujemy, Joanna M

Restauracja Pod Złotym Lwem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Złotym Lwem? Podziel się wrażeniami!