Puck

Zrecenzowano: 9 lipca 2019
TB_Wanderer
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

miejsce ciekawe ,mala trasa do zwiedzania miejscami wąsko i nisko , dla osob z ciezką klaustrofonbią raczej nie wskazane ,szkoda ze nie ma możliwosci zakupić pamiątek z tego miejsca ale warto je obejrzec polecam!

Dziękujemy, Road60370452712
Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce niedaleko Pucka. Warto zwłaszcza jeśli jest się z dziećmi, dla których będzie to niezapomniana przygoda. Koszt 2 PLN za osobę dorosłą nie rzuca na kolano. Przyjemna odskocznia od dmuchanych zjeżdżalni i gokartów. Polecam.

3  Dziękujemy, TB_Wanderer
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Będąc nad morzem, w jeden dzień można zwiedzić strusią farmę w Kniewie i Groty Mechowskie. Ciekawe miejsce myślę nie tylko dla geologa, dla zwiedzania udostępniona jest ze względów bezpieczeństwa jedynie część groty. Wycieczka pod ziemią może zająć kilka - kilkanaście minut, ale warto podjechać i to zobaczyć. Bilety wstępu niedrogie, 2 zł dorosły i 1,5 zł dla dzieci. Nie polecam jedynie cierpiącym na klaustrofobię. Wchodząc trzeba się nieźle schylić, niemniej osobiście nie czułam się niekomfortowo, a moje dziecko 140 cm schylało się tylko w kilku miejscach i czuło się świetnie obserwując kapiącą wodę z małych formujących się właśnie stalaktytów. Parking jest oddalony o 300 m, pod koniec czerwca akurat był remontowany.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, 139jalr
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ładne miejsce do zaliczenia po drodze, zajmuje 10minut, kosztuje 2zł, warto zobaczyć jeśli jest się w okolicy

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Passenger745860
Zrecenzowano: 12 lutego 2019

Ciekawe miejsce, fajna mała grota, dzieciaki będą szczęśliwe, a dorośli zobaczą coś innego, dojazd dość "ukryty" Warto się wybrać quadami z Władysławowo. Wyprawa quadami z Władysławowa do Grot i z powrotem to około 2 godziny. Wspaniała przygoda !!! Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Adrenalizer1