Puck

“Słabo ”

Strand Tawerna Restauracja Rybna
Nr 4 wśród 23 Restauracje (Puck)
Opis: Tawerna Strand to restauracja urzekająca wspaniałymi widokami, dobrym smakiem oraz niezwykłym klimatem, dzięki bliskości portu i zatoki. Kuchnia Strandu oparta jest na kulinarnej kulturze Kaszubów, która charakteryzowała się skromnością i sezonową dostępnością produktów. Klasyczne przepisy łączymy z współczesnością by wydobyć niepowtarzalny smak. Tawerna oferuje bogatą kolekcję rumów, whiskey oraz piwa rzemieślniczego z Browaru Staropolskiego.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania miał być 20minut...kelner pomylił się o 25:(
Ryba podana dość ciekawie ale małe porcje i zbyt dużo ziemniaków!

Dziękujemy, igormF8526ZF

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie ciekawie podane. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Duży taras z widokiem na port rybacki.

Dziękujemy, 34basiar
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie dania spełniły nasze oczekiwania jedzenie świeże bardzo smaczne i w przeciętnych cenach jak na lokalizacje przy porcie z widokiem na zatokę. Na przystawkę dostaliśmy kromkę chleba z pastą makrelową (lepszej nie jadłam do tej pory). Śledzik w sosie owocowo-musztardowym rewelacja. Porcje duże. Spokojnie można polecić to miejsce.

1  Dziękujemy, 867aaaa
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do Pucka na wycieczkę rowerową, a przy okazji zjeść obiad nad sama zatoką. Trafiliśmy do restauracji Strand, którą polecali nam właściciele naszego pensjonatu. Nie zawiedliśmy się Zamówiliśmy sandacza oraz karkówkę. Wszystko pycha Sandacz na kaszy pęczak po prostu rozpływał się w ustach, a karkówka z batatami cudo. Wszystko to prawdziwa poezja smaku. Polecamy również piwa regionalne Obsługa bardzo miła i profesjonalna, widok ma półwysep urokliwy. Polecamy z czystym sumieniem

Dziękujemy, WawaPara
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Świetne jedzenie, peklowany łosoś, karkówka rozplywala się w ustach, a ciasto czekoladowe z zabajone, i sosem z czerwonych porzeczek był rewelacyjny. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Patryk G

Strand Tawerna Restauracja Rybna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Strand Tawerna Restauracja Rybna? Podziel się wrażeniami!