“Polecam”

Strand Tawerna Restauracja Rybna
Nr 4 wśród 23 Restauracje (Puck)
Opis: Tawerna Strand to restauracja urzekająca wspaniałymi widokami, dobrym smakiem oraz niezwykłym klimatem, dzięki bliskości portu i zatoki. Kuchnia Strandu oparta jest na kulinarnej kulturze Kaszubów, która charakteryzowała się skromnością i sezonową dostępnością produktów. Klasyczne przepisy łączymy z współczesnością by wydobyć niepowtarzalny smak. Tawerna oferuje bogatą kolekcję rumów, whiskey oraz piwa rzemieślniczego z Browaru Staropolskiego.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie dania spełniły nasze oczekiwania jedzenie świeże bardzo smaczne i w przeciętnych cenach jak na lokalizacje przy porcie z widokiem na zatokę. Na przystawkę dostaliśmy kromkę chleba z pastą makrelową (lepszej nie jadłam do tej pory). Śledzik w sosie owocowo-musztardowym rewelacja. Porcje duże. Spokojnie można polecić to miejsce.

1  Dziękujemy, 867aaaa

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do Pucka na wycieczkę rowerową, a przy okazji zjeść obiad nad sama zatoką. Trafiliśmy do restauracji Strand, którą polecali nam właściciele naszego pensjonatu. Nie zawiedliśmy się Zamówiliśmy sandacza oraz karkówkę. Wszystko pycha Sandacz na kaszy pęczak po prostu rozpływał się w ustach, a karkówka z batatami cudo. Wszystko to prawdziwa poezja smaku. Polecamy również piwa regionalne Obsługa bardzo miła i profesjonalna, widok ma półwysep urokliwy. Polecamy z czystym sumieniem

Dziękujemy, WawaPara
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Świetne jedzenie, peklowany łosoś, karkówka rozplywala się w ustach, a ciasto czekoladowe z zabajone, i sosem z czerwonych porzeczek był rewelacyjny. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Patryk G
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo przyjemny z widokiem na zatokę można zjeść na tarasie ceny jak na takie miejsce bardzo zaskakujące czyli naprawdę niewygórowane miła obsługa. Jedzenie pyszne. Jadłyśmy rosół i udko kaczki z kluseczkami kaczka pyszna nawet mogę powiedzieć że tak dobrej kaczki nie jadłam do tej pory a mam porównanie bo często zamawiam kaczke. Mięsko było mięciutkie skórka chrupiąca gratulacje dla kucharza. Te dwa dania mogę polecić. Miłym akcentem jest podane czekadełko czyli pasta rybna i chlebek pasta pyszna. Polecam jak najbardziej.

Dziękujemy, iwonam511
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Oceny w skali 1-10
Obsługa 10- wiedza na temat potraw, mega sympatyczne dziewczyny.
Potrawy 10 mimo ze nie można zmieniać rzeczy w potrawie to wszystko bardzo smaczne
Miejsce 10 czy to na zewnątrz czy w środku super wszystko zorganizowane.
Na pewno będziemy wracać regularnie.

Dziękujemy, PabloFel

Strand Tawerna Restauracja Rybna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Strand Tawerna Restauracja Rybna? Podziel się wrażeniami!