“obiad rodzinny”

Restauracja Nordowi Mol
Nr 2 wśród 23 Restauracje (Puck)
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo duży wybór dań kuchni . polskiej Z jakością potraw bywa rożnie czasami wszystko wyborne a czasami na czwórkę Szczególnie pierogi ruskie Czasami sosy są gotowce mają dziwny smak Ogólnie restauracja jest dobra...

Dziękujemy, Max K

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kaczka, pierogi, królik pyyyycha!!!! Za każdym razem smak ten sam, odwiedzamy regularnie do zobaczenia następnym razem.

Dziękujemy, Marta O
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przeprasza, ale nawet nie chce mi się więcej pisać niż Vegeta :( W rosole, smażonym dorszu.
Ooo sok jabłkowy i zielona herbata były ok.

Dziękujemy, 560micha_
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Hm no cóż, pojechałem z żoną i dzieckiem na wieczorną kolację. Zamówiłem pstrąga był ok smaczny. Ale dodatki tzn. warzywa z mrożonki. Dla mnie to kpina o przecież jest sezon i są świeże marchewki, kalafiory i brokuły. Żony danie podobne odczucia. Ogólnie mam wrażenie, że chodzi o ilość, a nie o jakość. Kelnerzy zagubieni w akcji pomimo ,że gości niewiele. Dla mnie to jak szybki fast food. Szkoda bo region piękny. A propos króliki w klatkach toną w swoich odchodach. Nie zamieszczam zdjęć, mam nadzieję że posprzątają. Współczuję tym zwierzętom. Ale cóż pewnie i tak wylądują na talerzu. Widać po traktowaniu zwierząt, że klienta podobnie traktują.

1  Dziękujemy, s d
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, duże porcje, przystępne ceny. Obsługa miła i szybka. Interesujący wystrój zarówno w środku jak i na zewnątrz. Obawialiśmy się, że zabraknie miejsca, bo parking był pełny, jednak w środku jest duża liczba stolików.

Dziękujemy, Tastka1

Restauracja Nordowi Mol — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Nordowi Mol? Podziel się wrażeniami!