Puck

“Nie :(”

Restauracja Nordowi Mol
Nr 2 wśród 23 Restauracje (Puck)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przeprasza, ale nawet nie chce mi się więcej pisać niż Vegeta :( W rosole, smażonym dorszu.
Ooo sok jabłkowy i zielona herbata były ok.

Dziękujemy, 560micha_

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Hm no cóż, pojechałem z żoną i dzieckiem na wieczorną kolację. Zamówiłem pstrąga był ok smaczny. Ale dodatki tzn. warzywa z mrożonki. Dla mnie to kpina o przecież jest sezon i są świeże marchewki, kalafiory i brokuły. Żony danie podobne odczucia. Ogólnie mam wrażenie, że chodzi o ilość, a nie o jakość. Kelnerzy zagubieni w akcji pomimo ,że gości niewiele. Dla mnie to jak szybki fast food. Szkoda bo region piękny. A propos króliki w klatkach toną w swoich odchodach. Nie zamieszczam zdjęć, mam nadzieję że posprzątają. Współczuję tym zwierzętom. Ale cóż pewnie i tak wylądują na talerzu. Widać po traktowaniu zwierząt, że klienta podobnie traktują.

1  Dziękujemy, s d
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, duże porcje, przystępne ceny. Obsługa miła i szybka. Interesujący wystrój zarówno w środku jak i na zewnątrz. Obawialiśmy się, że zabraknie miejsca, bo parking był pełny, jednak w środku jest duża liczba stolików.

Dziękujemy, Tastka1
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny restauracja stała się naszym obowiązkowym miejscem w drodze nad morze. Zatrzymaliśmy się na obiad. Po raz kolejny stylowe wnętrze powitało nas zapachem smakowitego jedzenia. Miła obsługa. Niedługi czas oczekiwania na zamówione potrawy. Moje ulubione pierogi z gęsiną pyszne..... zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, anetta m
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Dwa razy zboczyliśmy z drogi na posiłek sugerując się opiniami. Nasze wrażenia: średnie jedzenie. Nie bardzo pojmujemy skąd te rewelacyjne recenzje. Frytki suche, surówka jak dla dziecka (mała porcja), devolay przeciętny, jedynie żeberka niezłe. Troszkę za drogo.Jesteśmy zawiedzeni.

1  Dziękujemy, jolakozeracka

Restauracja Nordowi Mol — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Nordowi Mol? Podziel się wrażeniami!