Puck

fajne miejsce

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019
annagV8195E

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Ilekroć przekraczam próg tego miejsca, czuję piękno wszędzie w kunszcie samego budynku, jego wnętrzu oraz szklanych dziełach.Obsługa na najwyższym poziomie i przyjazne ciepłe wibracje wokoło.Cenię miejsca z wyrazem i mające to coś niepowtarzalnego. Lubię spotkania z przyjaciółmi właśnie tutaj.

Dziękujemy, IzabelaP664
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Byłam, widziałam, podziwiałam, fajny pokaz, piękne szkło, niektóre egzemplarze robią wrażenie, ceny niektórych również, warto odwiedzić, zdecydowanie polecam. Miło, sympatycznie, jest mala restauracja, niestety nie było akurat wolnych miejsc.

Dziękujemy, annagV8195E
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odbywają się tu pokazy wytapiania szkła i formowania z niego różnych przedmiotów jak np. kieliszki. Dzieci mogą same wydmuchać bańkę że szkła, a pracownik ciekawie opowiada o zanikającym już niestety zawodzie. Po pokazie można usiąść w niewielkiej kawiarni, która serwuje też pyszne dania obiadowe. Jest np. zupa rybna, hamburger czy sałatki, albo fileciki dla dzieci. Wszystko robione na miejscu przez kucharza, można obserwować proces przygotowywania posiłku. Bardzo ładnie podane, zaś obsługa miła i uprzejma. W tle leci przyjemna muzyka towarzysząca, np. cichy jazz. Gorąco polecam, byliśmy zachwyceni

Dziękujemy, Leszek S
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemnie spędzone chwile na pokazie w hucie i w restauracji. Jedzenie bardzo smaczne. Polecam całym sercem.

1  Dziękujemy, malablondyneczka
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce, znakomita kuchnia a do tego wystawa szkła i malarstwa-:). Nie można ominąć tego miejsca będąc w Pucku-:)

Dziękujemy, Voice_26