“Miłe wspomnienie”
Restauracja "Neptun" — recenzja

Restauracja "Neptun"
Nr 20 wśród 71 Restauracje (Międzyzdroje)
Opis: Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej Restauracji "Neptun". Zapewniamy bogate menu, smaczne i świeże potrawy oraz profesjonalną i miłą obsługę. Jesteśmy pewni, że każdy nasz gość znajdzie coś dla siebie.
Zrecenzowano 28 lutego 2021 z urządzeń przenośnych

Obecnie restauracja jest zamknięta, ale odwiedziłem je w tegoroczne wakacje. Lokal jest przyjazny psom. Bardzo dobre miejsce na obiad. Dania są sprawnie podawane przez obsługę kelnerską, którą jest cały czas uśmiechnięta. Każdy smakosz owoców morza będzie zadowolony.

Termin wizyty: luty 2021
1  Dziękujemy, Dawideq

Zrecenzowano 21 lutego 2021

Najlepsze jedzenie w mieście i za to 5 gwiazdek. Dopełnienie stanowi obsługa :)) i super właściciele! Polecam. Smacznie i miło.

Termin wizyty: październik 2020
1  Dziękujemy, Aktywnystudent133
Zrecenzowano 5 lutego 2021

Od wielu lat bardzo lubię. Niezmiernnie wysoki poziom. Smaczne jedzenie i spore porcje. Ładna sala i piękny letni ogródek. Serdecznie polecam moją wizytę tutaj.

Termin wizyty: wrzesień 2020
1  Dziękujemy, klaudiawT5480DQ
Zrecenzowano 5 lutego 2021

Wszystko idealnie od A do Z! Fantastyczne desery lodowe i bardzo dobre ciasta! Restauracja z ładnym ogródkiem. P.S obsługa jest niezawodna

Termin wizyty: luty 2021
2  Dziękujemy, 250rudyp
Zrecenzowano 1 lutego 2021

Smaczne jedzenie nad morzem. Najlepsza tego typu restauracja. Wnętrz jest bardzo
ładne, zadbane i w środku jest dużo miejsca. Bardzo sympatyczny personel - od właścicielki po samą obsługę kelnerską

Termin wizyty: październik 2020
1  Dziękujemy, PanMateusz2021

Restauracja "Neptun" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja "Neptun"? Podziel się wrażeniami!