“Sandacz i inne ryby...”
Restauracja "Neptun" — recenzja

Restauracja "Neptun"
Nr 20 wśród 71 Restauracje (Międzyzdroje)
Opis: Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej Restauracji "Neptun". Zapewniamy bogate menu, smaczne i świeże potrawy oraz profesjonalną i miłą obsługę. Jesteśmy pewni, że każdy nasz gość znajdzie coś dla siebie.
Zrecenzowano 10 stycznia 2021

Cudownie! Restauracja
spełniła moje wszystkie oczekiwania. Ryby ,które zamówiliśmy to poezja...
Bardzo dobry sandacz i dorsz za szpinakiem.
Polecam znajomym.

Termin wizyty: sierpień 2020
1  Dziękujemy, Jarosław P

Zrecenzowano 9 stycznia 2021

Smaczne, tradycyjne jedzenie w bardzo atrakcyjnym dla oka wydaniu.Przyzwoite porcje i świetna obsługa. Kelnerka, która nam towarzyszyła bardzo zaangażowana, jednak nienachalna

Termin wizyty: styczeń 2021
1  Dziękujemy, maciejbK3631OP
Zrecenzowano 3 stycznia 2021

Jestem ze Szczecina,a do Międzyzdrojów przyjeżdżam tylko w wakacje.Kiedy tylko mogę staram się odwiedzić Neptuna.Jedzenie z prawdziwego zdarzenia ,które odstaje od innych nadmorskich knajpek.Przyjemne miejsce żeby smacznie zjeść w rozsądnych cenach.

Termin wizyty: lipiec 2020
1  Dziękujemy, grzesieks2021
Zrecenzowano 20 grudnia 2020

Miło spędzony czas w restauracji. Bardzo ładny ogródek. W tej restauracji znajdziemy praktycznie wszystko to, co potrzebne. Śniadania, obiady, kolacje, kawki, desery czy drinki. Zaskakująco smaczne owoce morza. Chcemy wrócić :)

Termin wizyty: sierpień 2020
1  Dziękujemy, iwonakH4940TC
Zrecenzowano 19 grudnia 2020

Babski wieczór udał się rewelacyjnie. W Neptunie podają bardzo dobre drinki. P.S pozdrawiamy barmana Huberta, który dbał o nas przez cały pobyt. Dziękujemy za miłą profesjonalną obsługę.

Termin wizyty: październik 2020
1  Dziękujemy, Partykaa

Restauracja "Neptun" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja "Neptun"? Podziel się wrażeniami!