“Restauracja zachwyca wyglądem oraz jakością dań”
Restauracja "Neptun" — recenzja

Restauracja "Neptun"
Nr 30 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Opis: Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej Restauracji "Neptun". Zapewniamy bogate menu, smaczne i świeże potrawy oraz profesjonalną i miłą obsługę. Jesteśmy pewni, że każdy nasz gość znajdzie coś dla siebie.
Zrecenzowano 7 września 2019

Piękny lokal, do tego lokalizacja tego miejsca jest cudowna!
Jeżeli ktoś ma ochotę na rybkę w nadmorskich klimatach to serdecznie polecam to miejsce. Ja zamówiłam sandacza- smakuje obłędnie! :)))

Dziękujemy, mariamurawska

Zrecenzowano 6 września 2019

Jestem zachwycony jakością dań oraz jakością obsługi. Panie uśmiechnięte, komunikatywnie. Polecam wszystkim. Pysznie zjecie i na pewno wyjdziecie zadowoleni :)

Dziękujemy, dominiksss
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Postanowiłam odwiedzić tą restaurację zachęcona pozytywnymi opiniami znajomych. Zamówiłam dorsza zapiekanego ze szpinakiem, który okazał się być przepyszny, dodatkowo pięknie podany. W wolnym czasie moje dzieci kolorowały kolorowanki przyniesione przez cudowną panią kelnerkę, co moim zdaniem jest świetnym pomysłem.
Polecam serdecznie to miejsce :)

Dziękujemy, kloskatarzyna
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Miejsce godne polecenia. Smaczne posiłki (zamówiliśmy dorsza oraz łososia) i przepyszna kawa, najlepsza jaką piłam (polecam spróbować).
Miła atmosfera, obsługiwała nas miła pani kelnerka, która poinformowała nas o możliwym dłuższym czasie oczekiwania, co jest dla mnie ogromnym plusem.

Dziękujemy, wilaola
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowana restauracja, był spory ruch ale obsługa zdawała się mieć wszystko pod kontrolą, nie czekaliśmy długo. Rybka wyśmienita, smakowały nam też frytki. Lokal schludny i utrzymany w czystości

Dziękujemy, robertwolny

Restauracja "Neptun" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja "Neptun"? Podziel się wrażeniami!