“Kolacja we dwoje”
Restauracja First — recenzja

Restauracja First
Nr 1 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z małżonką już dwa razy i napewno będziemy częściej odwiedzać to miejsce super miła obsługa i bardzo smaczne jedzenie gorąco polecamy.

1  Dziękujemy, albertiola

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśy tam z poleceń na tripadvisor. Nie było rozczarowania, ale zachwytu też nie. Bardziej polecam Kredens i Barona.

Dziękujemy, MARLENA K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wspaniała atmosfera...przepyszne jedzenie -krewetki piri piri ...na nie zawsze tu wrócę ...zupka borowikowa,szpinak a o steku w sosie figowym nie wspomnę...powiem jedno warto tu zajrzeć ivpoczuc odrobinę kuskusu na języku w tak pięknym miejscu.... 5× tak!

Dziękujemy, SylwiaS2273
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo przyjemna. Wystrój bardzo fajny i ciekawy. Przemiła obsługa. Jedzenie również bardzo dobre;) polecam wpaść zarówno na obiad z rodziną, jak i romantyczną kolacje:)

Dziękujemy, 900olap
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomita atmosfera
Znakomita obsługa
Znakomita kuchnia
Gorąco polecam!!!
Jedzenie przygotowane w naturalny wręcz domowy sposób podane z fantazją na talerzu.Mięso i warzywa najwyższej jakości przygotowane z pełnym profesjonalizmem(steki wysmażone idealnie do zamówienia)
Na pewno tam wrócimy

NN

Dziękujemy, bogus_awac2016

Restauracja First — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja First? Podziel się wrażeniami!