“Bardzo miły i ciepły lokal”
Restauracja First — recenzja

Restauracja First
Nr 4 wśród 63 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę smacznie. Obsługa pierwsza klasa. Wrócimy na pewno. Polędwiczki i karkówka naprawdę godne polecenia.

Dziękujemy, Dorota P

Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacja, polecam wszystkim. Super klimat i ceny :) Polędwiczki i karkówka bajka. Jutro przychodzimy na setka :) Obsługa bardzo bardzo miła.

Dziękujemy, Shiba I
Zrecenzowano 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem stek z masłem czosnkowym z frytkami w stopniu wysmażenia medium-well. Dostałem perfekcyjne przygotowane mięso w takim stanie o jaki prosiłem. Naprawdę niewielu miejscom udaje się zrobić mięso w punkt. Pyszne, pyszne i pyszne. Żona zamówiła dorsza w sosie śmietanowo-ziołowym. Idealnie przyrządzona ryba, nie za słona ale też soli jej nie brakowało. Sos - petarda napewno tam jeszcze wrócimy i zrobimy zdjęcia następnym razem. Obsługa super miła i nie narzucająca się. Polecamy szczerze.

Dziękujemy, Łukasz K
Zrecenzowano 7 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, pyszne jedzonko muszle Sw. Jakuba i kaczka, palce lizać. Dodatkowo super drineczki. Polecam z czystym sumieniem

Dziękujemy, Jarosław Ł
Zrecenzowano 1 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zawsze ale to zawsze kiedy jetem w Miedzyzdrojach przychodzę tutaj. Dzis zamówiłem Małże sw. Jakuba.. Swietne. Mięsiste z cudwnym boczkirm. Palce lizac. Carpacio z lososia. Ryba rozplywa sie w ustach. z Poprzednio jadlem stek. Doskonaly. Na prawdę polecam. Na zdjęciu malze.

Dziękujemy, Blaise K

Restauracja First — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja First? Podziel się wrażeniami!