Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Villa Astra Baltica jest uroczym, bardzo eleganckim miejscem. Usytuowany z dala od centrum, jednak wszędzie jest blisko. Pokoje oraz cały hotel są urządzone ze smakiem. W każdym pokoju jest czajnik i kubki. Obsługa jest bardzo sympatyczna a właściciele starają się stworzyć miłą rodzinną atmosferę. Bardzo polecam na krótki i dłuższy pobyt. W mojej ocenie minusem są drogie śniadania. Wysoka cena nie jest adekwatna do oferty. Dodatkowo mała jadalnia nie miała wystarczającej ilości stolików dla wszystkich gości którzy chcieli zjeść śniadanie. Minus także za wi fi. Bardzo słaby internet.

Dziękujemy, Beata R
Zrecenzowano: 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Willa polożona w bardzo dobrej lokalizacji. Piekny wystrój wnetrz. Obsługa na najwyzszym poziomie.
Bardzo wygodne łóżka. Duży pokói. Elegancka pościel, miłe w dotyku ręczniki. Bardzo dobre sniadanie, pyszna kawa. Będziemy wracać.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Malgosiak2018
Zrecenzowano: 12 października 2018

Moja opinia pokrywa się z innymi pozytywnymi opiniami na temat Villi Astra Baltica. Parking duży, nie było problemów z zaparkowaniem. Szefostwo pensjonatu miłe, kontaktowe i pomocne w szeregu sprawach. Pokój czysty. Łóżka bardzo wygodne. Łazienka czysta i wielkością zaspokajała nasze potrzeby. Pokoje na bieżąco sprzątane i wszystko na bieżąco uzupełniane. Śniadania smaczne i bardzo urozmaicone. Brakujące dania na bieżąco uzupełniane. Personel uprzejmy i uczynny. Byliśmy bardzo zadowoleni. Pobyt wart swojej ceny. Dobrze by było , gdyby hotel wprowadził bufet kolacyjny.

Wskazówka dotycząca pokoi: Należy wybrać pokój z balkonem od strony ogrodu. Uchroni nas to przed ewentualnym hałasem z ulicy.
Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Wojciech W
Zrecenzowano: 6 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo czysty i schludny hotel. Bardzo mili i pomocni właściciele. 5 minut spacerkiem do płazy, spokojna okolica. Bardzo ładny wystrój hotelu. Polecam każdemu turyście który zatrzymuje sie w Miedzyzdrojach

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Badi C
Zrecenzowano: 28 maja 2017 z urządzeń przenośnych

W ciszy i spokoju, w komfortowych warunkach oraz przemiłej obsłudze, pobyt idealny! Olbrzymi parking, piękne pokoje i doskonała pogoda to przepis na udany wyjazd! Polecam każdemu bez wahania! Na urlop lub weekend - cudowne miejsce!

Termin pobytu: maj 2017
Typ podróży: Podróż służbowa