Międzyzdroje

“Wymaga remontu”
Willa 777 — recenzja

Willa 777
Nr 21 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)

Jedzenie całkiem smaczne, ale bez szału. Wystrój z zewnątrz zachęca, ale w środku PRL. Pani za kasą bardzo miła i sympatyczna

Dziękujemy, kowalczykmichal

Zrecenzowano 5 września 2019

Jedzenie i obsługa rewelacja.Panie na barze uwijają się jak pszczółki,więc wszystko idzie sprawnie.Bardzo polecam

Dziękujemy, ola1ola
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli wierzyć powiedzeniu że ludzie głosują nogami, to znaczy że jest tam bardzo dobre jedzenie bo ludzi jest mnóstwo i w godzinach szczytu trudno się tam wepchnąć.
Jest to miejsce gdzie za naprawdę rozsądne pieniądze zjesz śniadanie lub obiad, który smakuje dobrze i z uwagi na ruch na pewno nie jest stary. Polecam

Dziękujemy, 500_Maga
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Jedzenie pyszne ,chodziliśmy na obiady przez cały pobyt.Czasem było tłoczno i brakowało wolnych miejsc,lecz mimo to warto poczekać na wolny stolik. Można również jedzenie wziąć z sobą na wynos.Przemiła Obsługa.Gorąco polecam

Dziękujemy, Wnikliwa
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Dobre jedzenie - domowe, najpyszniejsze pierogi ruskie i owocowe. Duży wybór dań: zupy, ryby, kotlety, mięsa, a wszystko w przystępnej cenie. Obiady wydawane są od 11.00 do 18.00, jedynym minusem jest duży ruch i trudności ze znalezieniem stolika.

Dziękujemy, Stargardzianka

Willa 777 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Willa 777? Podziel się wrażeniami!