“Prawie idealnie”
Inna Bajka — recenzja

Inna Bajka
Nr 10 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Opis: Inna Bajka Cafe&Pub to klimatyczny mini lokal, gdzie znajdziecie Państwo chwilę ukojenia przy aromatycznej kawie, czy niebanalnych drinkach, a także zaspokoicie podniebienia pysznymi burgerami, które są specjalnością naszego lokalu. Własnoręcznie robione i wypiekane na miejscu bułki, wołowe, aromatyczne mięso i pyszne dodatki sprawiają, że cieszą się dobrą sławą wśród naszych Gości. Alternatywą dla burgera mięsnego jest burger wegetariański, którego podstawą jest kotlet brokułowy. Oprócz burgerów w naszym menu goszczą ogromne naleśniki na słodko i wytrawne,domowe ciasta desery lodowe, gofry, sałatki, rozmaite napoje zimne i gorące. Nie sposób opisać wszystkiego - zapraszamy więc do Innej Bajki, by poczuć klimat i atmosferę tego miejsca. Do zobaczenia!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Do wejścia do tej restauracji skusił nas widok morza z tarasu na górze. Pizza była bardzo dobra, idealnie wypieczona. Sos czosnkowy był trochę zbyt wodnisty, ale w smaku był okay.
Obsługa mało uśmiechnięta i prawie nie rozmawiająca - danie podane bez jakiegokolwiek słowa. Mimo prośby podana napoju bez słomki, niestety ją dostaliśmy.

Dziękujemy, Mniami

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem sałatkę z gruszką. Dosyć dobra, w sumie to czego się spodziewałem. Niestety mały wybór herbat - tylko czarna, oraz brak piw bezalkoholowych powodują obniżenie oceny.

Dziękujemy, 153konradz
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza fantastyczna, bardzo miła obsługa. Świetny barman i doskonałe drinki. Serdecznie polecam!!!!!!!

Dziękujemy, Marta F
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mały lokal, ale całkiem spory taras, widok na morze. Miła i sprawna obsługa. Szeroki wybór w menu, jedzenie ok.

Dziękujemy, cool1_1je
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastycznie , cudowna atmosfera super miejsce godne odwiedzenia o każdej porze ! Szczególe podziękowania za obsługę dla pana Lucjana !

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marzena O

Inna Bajka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Inna Bajka? Podziel się wrażeniami!