“Sałatka”
Inna Bajka — recenzja

Inna Bajka
Nr 13 wśród 71 Restauracje (Międzyzdroje)
Opis: Inna Bajka Cafe&Pub to klimatyczny mini lokal, gdzie znajdziecie Państwo chwilę ukojenia przy aromatycznej kawie, czy niebanalnych drinkach, a także zaspokoicie podniebienia pysznymi burgerami, które są specjalnością naszego lokalu. Własnoręcznie robione i wypiekane na miejscu bułki, wołowe, aromatyczne mięso i pyszne dodatki sprawiają, że cieszą się dobrą sławą wśród naszych Gości. Alternatywą dla burgera mięsnego jest burger wegetariański, którego podstawą jest kotlet brokułowy. Oprócz burgerów w naszym menu goszczą ogromne naleśniki na słodko i wytrawne,domowe ciasta desery lodowe, gofry, sałatki, rozmaite napoje zimne i gorące. Nie sposób opisać wszystkiego - zapraszamy więc do Innej Bajki, by poczuć klimat i atmosferę tego miejsca. Do zobaczenia!
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem sałatkę z gruszką. Dosyć dobra, w sumie to czego się spodziewałem. Niestety mały wybór herbat - tylko czarna, oraz brak piw bezalkoholowych powodują obniżenie oceny.

Dziękujemy, 153konradz

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza fantastyczna, bardzo miła obsługa. Świetny barman i doskonałe drinki. Serdecznie polecam!!!!!!!

Dziękujemy, Marta F
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mały lokal, ale całkiem spory taras, widok na morze. Miła i sprawna obsługa. Szeroki wybór w menu, jedzenie ok.

Dziękujemy, cool1_1je
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastycznie , cudowna atmosfera super miejsce godne odwiedzenia o każdej porze ! Szczególe podziękowania za obsługę dla pana Lucjana !

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marzena O
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na pizzę akurat tutaj, bo mieliśmy blisko i nie chciało nam się iść w sprawdzone miejsca. Miejsce przyjemne, dosyć cicho i fajnie bo na tarasie. Pizza calkiem ok, nie jest najlepsza w Międzyzdrojach ale nie ma się też do czego przyczepić. Obsługa sprawna i miła. Warto spróbować.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, EA5W

Inna Bajka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Inna Bajka? Podziel się wrażeniami!