“Pysznie”
Port — recenzja

Port
Nr 6 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)

Miałam okazje zjeść tylko ale i aż placki ziemniaczane - danie proste ale widać po nim często jak pracuje kuchnia. Nie zawiodłam się! Placki były przepyszne!!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, oliwiarosie

Restaurację odwiedziliśmy w niedzielę, w porze obiadowej. Sam lokal jeśli chodzi o wystrój - 10/10. Miejsce jest przyjazne dla psów, położone tuż przy morzu, oferujące piękne widoki. Obsługa bardzo miła, na dania nie czekaliśmy długo. Wśród zamówionych potraw na szczególną uwagę zasługuje zupa rybna, która była niemal idealna, świetnie doprawiona i ładnie podana. Niestety jeśli chodzi o pierogi z mięsem to były co najwyżej średnie. Dorsz po piracku natomiast mógł być bardzo dobry, ale sos był zdecydowanie za słodki i zdominował całą potrawę, do tego podane oddzielnie niezbyt ciepłe frytki.

1  Dziękujemy, foster667

Czytając recenzje tej restauracji miałem wątpliwości, czy skorzystać z jej usług. Na szczęście stali bywalcy przekonali mnie, że warto. Zupa rybna jaką miałem okazje jeść była najlepszą jako ostatnio jadłem! Obsługa błyskawiczna i konkretna. Gorąco polecam

1  Dziękujemy, krzysztofbb
Zrecenzowano 7 września 2019

Czytajac rezenzje czas na zmiane obslugi!!!-Beznadziejana!
Wierze,ze wlasciciel czyta opinie gosci I WPROWADZI ZMIANY.

2  Dziękujemy, Marcus M
Zrecenzowano 4 września 2019

Niestety ale nie byliśmy w stanie zjeść zamówionych dań... jedynie zupa rybna smakowała przyzwoicie. Pieczone ziemniaczki suche i twarde, surówki smakowały dokładnie jak w barze czyli gotowce z wiaderek, gotowane warzywa - rozgotowane, bez smaku. A ryby... cóż halibut za 45 zł smakował jak papka zalana musztardą, a dorsz w cieście francuskim z rukolą i musem malinowym to zbiór kilku składników zupełnie nie zgranych smakowo, suche i jałowe... choć rok temu jadłam to danie i było naprawdę smaczne. Poziom dla takiej restauracji - żenujący. Obsługa również nie zachwyca jednak dobre jedzenie jest w stanie przyćmić całą resztę. Na moje uwagi odnośnie serwowanych dań i ewentualną możliwość rozmowy z managerem zostałam zbyta i poczęstowana rachunkiem na prawie 150 zł (napoje tylko soki).
Kucharz (nazwisko chyba Lewandowski), który sygnuje swoim nazwiskiem menu tej restauracji powinien się chyba zainteresować co się dzieje w odmętach zaplecza kuchennego restauracji Port...

2  Dziękujemy, Łukasz D

Port — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Port? Podziel się wrażeniami!