Międzyzdroje

“Czas na zmiany”
Port — recenzja

Port
Nr 6 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 7 września 2019

Czytajac rezenzje czas na zmiane obslugi!!!-Beznadziejana!
Wierze,ze wlasciciel czyta opinie gosci I WPROWADZI ZMIANY.

2  Dziękujemy, Marcus M

Zrecenzowano 4 września 2019

Niestety ale nie byliśmy w stanie zjeść zamówionych dań... jedynie zupa rybna smakowała przyzwoicie. Pieczone ziemniaczki suche i twarde, surówki smakowały dokładnie jak w barze czyli gotowce z wiaderek, gotowane warzywa - rozgotowane, bez smaku. A ryby... cóż halibut za 45 zł smakował jak papka zalana musztardą, a dorsz w cieście francuskim z rukolą i musem malinowym to zbiór kilku składników zupełnie nie zgranych smakowo, suche i jałowe... choć rok temu jadłam to danie i było naprawdę smaczne. Poziom dla takiej restauracji - żenujący. Obsługa również nie zachwyca jednak dobre jedzenie jest w stanie przyćmić całą resztę. Na moje uwagi odnośnie serwowanych dań i ewentualną możliwość rozmowy z managerem zostałam zbyta i poczęstowana rachunkiem na prawie 150 zł (napoje tylko soki).
Kucharz (nazwisko chyba Lewandowski), który sygnuje swoim nazwiskiem menu tej restauracji powinien się chyba zainteresować co się dzieje w odmętach zaplecza kuchennego restauracji Port...

2  Dziękujemy, Łukasz D
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

By zjeść w tej restauracji potrzeba anielskiej cierpliwości ...Totalny brak zainteresowania Klientem.Przyjęcie zamówienia po 30 minutach ,na napoje było trzeba czekać kolejne pół godziny ...Czas oczekiwania na danie nie wspomnę bo nie chcę aż takiego wstydu robić restauracji .Z czystym sumieniem mogę napisać NIE WARTO !!!!!

2  Dziękujemy, annapB5811YZ
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Menu świetne i naprawdę warto odwiedzić... byłoby idealnie gdyby obsługa pamiętała że to ona jest dla klienta, a nie odwrotnie (po przyjściu zajęliśmy stolik i zupełnie nikt się nami nie zainteresował. Po 20 minutach sami przeszliśmy się do kelnerek prosząc o menu... wobec braku reakcji wzięliśmy sobie... Pani która nas obsługiwała - miałem wrażenie - pracowała tam za karę)... Szkoda bo naprawdę świetne i smaczne jedzenie i bardzo klimatyczne miejsce.

1  Dziękujemy, kowraf
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Zostaliśmy wyrzuceni, bo pies, rasy Amstaff, nie miał kaganca i przeszkadzało to jakiemuś osiłkowi siedzącemu obok. Nadmienię, że każdy pies powinien być na smyczy ALBO w kagancu - zgodnie z polskim prawem. Niby lokal przyjazny zwierzętom ale jak widać tylko wybranym.
Jeżeli chcecie selekcjonować klientów na lepszych i gorszych to postawcie na wejściu selekcjonera... Nie polecam...

1  Dziękujemy, Adventure673818

Port — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Port? Podziel się wrażeniami!