“Anielska cierpliwość ”
Port — recenzja

Port
Nr 6 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

By zjeść w tej restauracji potrzeba anielskiej cierpliwości ...Totalny brak zainteresowania Klientem.Przyjęcie zamówienia po 30 minutach ,na napoje było trzeba czekać kolejne pół godziny ...Czas oczekiwania na danie nie wspomnę bo nie chcę aż takiego wstydu robić restauracji .Z czystym sumieniem mogę napisać NIE WARTO !!!!!

2  Dziękujemy, annapB5811YZ

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Menu świetne i naprawdę warto odwiedzić... byłoby idealnie gdyby obsługa pamiętała że to ona jest dla klienta, a nie odwrotnie (po przyjściu zajęliśmy stolik i zupełnie nikt się nami nie zainteresował. Po 20 minutach sami przeszliśmy się do kelnerek prosząc o menu... wobec braku reakcji wzięliśmy sobie... Pani która nas obsługiwała - miałem wrażenie - pracowała tam za karę)... Szkoda bo naprawdę świetne i smaczne jedzenie i bardzo klimatyczne miejsce.

1  Dziękujemy, kowraf
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Zostaliśmy wyrzuceni, bo pies, rasy Amstaff, nie miał kaganca i przeszkadzało to jakiemuś osiłkowi siedzącemu obok. Nadmienię, że każdy pies powinien być na smyczy ALBO w kagancu - zgodnie z polskim prawem. Niby lokal przyjazny zwierzętom ale jak widać tylko wybranym.
Jeżeli chcecie selekcjonować klientów na lepszych i gorszych to postawcie na wejściu selekcjonera... Nie polecam...

1  Dziękujemy, Adventure673818
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja świetna, bardzo ładny budynek, w środku bardzo przyjemnie. Gdy przyszliśmy za pierwszym razem nie było żadnych miejsc, na szczęście za drugim razem trafiliśmy stolik (co prawda w samym słońcu) z czego bardzo się ucieszylismy.
Po dłuższej chwili z uśmiechem powitała nas przemiła kelnerka i wręczyła karty. Czas oczekiwania na zamówienie przy zajętych wszystkich stolikach zarówno w środku jak i na zewnątrz wynosił ok 30min.
Luby zamówił sobie rybkę z pieca, którą sam ocenił na bardzo dobrą, natomiast ja jadłam kurczaka z grilla z fetą i szpinakiem- przepyszny, polecam każdemu.
Wszystko nam bardzo smakowało, obsługa bardzo miła. Jak najbardziej na plus- polecamy :)

Dziękujemy, Mniami
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzenie bez smaku .. Nie polecam . Patrząc na gości chcących złożyć zamówienia przez średnio 15 -20 minut i tyle samo czekających na rachunek

2  Dziękujemy, Tomasz J

Port — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Port? Podziel się wrażeniami!