“w godzinach obiadowych porażka”
Port — recenzja

Port
Nr 6 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzenie bez smaku .. Nie polecam . Patrząc na gości chcących złożyć zamówienia przez średnio 15 -20 minut i tyle samo czekających na rachunek

2  Dziękujemy, Tomasz J

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Lokal swoim wystrojem naprawdę bardzo przyciąga.
Postanowiliśmy sprawdzić to miejsce, jednak po braku zainteresowania ze strony kelnerki naszą obecnościa, postanowilśmy opuścić restauracje

2  Dziękujemy, AleksandraSzwed
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W zależności od pory dnia zmienia się czas oczekiwania. W porze obiadowej czekaliśmy godzinę i piętnaście minut. Na kolację już krócej 40 min. Wszystko poprawne. Bez szału. Obsługa bardzo miła i profesjonalna

Dziękujemy, MARLENA K
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Lokalizacja wspaniała, obsługa niezainteresowana gościem.
Jedzenie mdłe i bez smaku.
Nie polecam tego miejsca, na pewno tutaj nie wrócimy

Dziękujemy, magdakkk1
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce klimatyczne, bardzo duży wybór w menu. Obsługa miła i szybka, krótki czas oczekiwania na zamówienie. Zupa rybna z trzech rodzajów ryb mistrzostwo świata, a karmazyn z pieca to niebo w gębie.

Dziękujemy, Asia M

Port — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Port? Podziel się wrażeniami!