“Pizza bardzo dobra”
Rio Pizzeria — recenzja

Rio Pizzeria
Nr 20 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest dobra, nie można jej nic zarzucić, jednak nie jest to najlepsza pizza jaką jadłem- trochę przypalona, składniki raczej budżetowe. Jednak pizza w całości smakuje, jest dopieczona i można się najeść. Lokal jest ładnie urządzony, czysto i schludnie, miła obsługa. Mogę polecić :)

Dziękujemy, 164micha_t

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Polecam za obsługę, jednak jedzenie bez smaku. Zamówiliśmy pizzę, której ciasto było suche, a ze środka wszystko spływało

Dziękujemy, darekdarekkk
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza, sos czosnkowy robiony samemu puchota. Chociaż robiona już jako ostatnie zamówienie dnia to była wyśmienita

Dziękujemy, Tourist796313
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

To była kolejna wizyta po kilku latach i... Wszystko smaczne. Doskonałe dania i przystawki. Zupa gulaszowa godna polecenia. SMACZNIE

Dziękujemy, Igor S
Zrecenzowano 8 stycznia 2019

Obsługa jak najbardziej na plus, przy pełnym lokalu szybko i sprawnie. Natomiast samo danie bardzo średnie. Zapiekana pierś z kurczaka z mozzarellą smakowała jakby została rozmrożona.. Może to kwestia ilości klientów w lokalu ale nie powinno się to przytrafić. Czystość też średnia, mnóstwo kurzu.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Julia M

Rio Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Rio Pizzeria? Podziel się wrażeniami!