“smaczna kuchnia i miła atmosfera”
Restauracja Dolce Vita — recenzja

Restauracja Dolce Vita
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

miałam przyjemność być gościem w tej restauracji w sobotnie popołudnie- porze obiadowej. nie było problemu z miejscem dla 6osób+niemowlęcia we wózku, Panie kelnerki przywitały nas z uśmiechem, były serdeczne i bardzo profesjonalne od początku do końca naszej wizyty. zamówiliśmy drinki-wykonane poprawnie, kawe i herbate-oba napoje ładnie podane, dania głowne- bardzo smaczne. wszystko to nie było wygórowane cenowo. wyszliśmy zadowoleni i z chęcią tam wrócimy.

Dziękujemy, mplfk

Pierwsza rzecz jaką zobaczyliśmy był najpiękniejszy ogródek w Międzyzdrojach, nie ma wątpliwości, że właściciele dbają o najmniejszy, estetyczny detal w restauracji. Później było już tylko lepiej. Przystawka, która wprowadziła nas w klimat tego miejsca i pobudziła nasz apetyt. Następnie finisz udanymi daniami głównym. Na pochwałę zasługuje także ekipa kelnerska, która reprezentuje bardzo dobry poziom. Już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty :)

Dziękujemy, 617bartekk

ostatnio miałam okazje jesc w tym wyjątkowym miejscu .okazja była szczegolna 10 lecie naszej firmy.miejsce idealne do switowania sukcesow.obsuga z klasa.zupa rybna najlepsza jaka jadlam polecam

Dziękujemy, gawedziaz
Zrecenzowano 12 września 2019

Miałam przyjemność ostatnio być w tej restauracji. Jedzenie wyśmienite ale największa uwagę zwróciła obsługa. Kelnerka Natalia wyśmienicie dbała o gości. Każdy może się tam dzięki niej poczuć jak w domu:) gorąco polecam!

Dziękujemy, Weronika K
Zrecenzowano 12 września 2019

Śniadania w Międzyzdrojach zawsze jemy tutaj. Zwykle zajmuje nam to lekko licząc ze dwie godziny. I wcale nie dlatego, że trzeba długo czekać ale w związku z tym, że porcje są duże, a atmosfera świetna.
No i te wszystkie dodatki! Herbata - oprócz herbaty - składa się tu z ciasteczka, truskawki, ananasa, porzeczek, imbiru, mięty... Być może nawet jeszcze o czymś zapomniałem...
Oczywiście, w innych porach dnia też każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie!

Dziękujemy, Zbigni

Restauracja Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!