“Pyszne miejsce”
Restauracja Dolce Vita — recenzja

Restauracja Dolce Vita
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Pierwsza rzecz jaką zobaczyliśmy był najpiękniejszy ogródek w Międzyzdrojach, nie ma wątpliwości, że właściciele dbają o najmniejszy, estetyczny detal w restauracji. Później było już tylko lepiej. Przystawka, która wprowadziła nas w klimat tego miejsca i pobudziła nasz apetyt. Następnie finisz udanymi daniami głównym. Na pochwałę zasługuje także ekipa kelnerska, która reprezentuje bardzo dobry poziom. Już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty :)

Dziękujemy, 617bartekk

ostatnio miałam okazje jesc w tym wyjątkowym miejscu .okazja była szczegolna 10 lecie naszej firmy.miejsce idealne do switowania sukcesow.obsuga z klasa.zupa rybna najlepsza jaka jadlam polecam

Dziękujemy, gawedziaz

Miałam przyjemność ostatnio być w tej restauracji. Jedzenie wyśmienite ale największa uwagę zwróciła obsługa. Kelnerka Natalia wyśmienicie dbała o gości. Każdy może się tam dzięki niej poczuć jak w domu:) gorąco polecam!

Dziękujemy, Weronika K

Śniadania w Międzyzdrojach zawsze jemy tutaj. Zwykle zajmuje nam to lekko licząc ze dwie godziny. I wcale nie dlatego, że trzeba długo czekać ale w związku z tym, że porcje są duże, a atmosfera świetna.
No i te wszystkie dodatki! Herbata - oprócz herbaty - składa się tu z ciasteczka, truskawki, ananasa, porzeczek, imbiru, mięty... Być może nawet jeszcze o czymś zapomniałem...
Oczywiście, w innych porach dnia też każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie!

Dziękujemy, Zbigni

Tylko Dolce Vita. Zakochałam się :) Jesteś nad polskim morzem, w pięknych Międzyzdrojach, masz smaka na prawdziwą włoską pizzę z oliwą z oliwek, makaron we włoskim wydaniu, czy latte przy akompaniamencie włoskich lodów? Gdzie tu iść, jak nie na Plac Neptuna 6B? Każdy w prosty sposób może przenieść się z polskiej wyspy Wolin na Półwysep Apeniński :) Wystrój, atmosfera, smaki... I to wszystko w konkretnej porcji za rozsądną cenę, a nadal jesteśmy w Polsce :) Dziękuję za serce, które właściciele i załoga restauracji wkładają by takie opinie jak moja powstawały. Wrócę tu nie raz iiii... gorąco polecam każdemu fanowi - i nie tylko!- włoskiej kuchni. Do zobaczenia w Dolce Vita!

1  Dziękujemy, Julia T

Restauracja Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!