“Wspaniała obsługa!”
Restauracja Dolce Vita — recenzja

Restauracja Dolce Vita
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019

Miałam przyjemność ostatnio być w tej restauracji. Jedzenie wyśmienite ale największa uwagę zwróciła obsługa. Kelnerka Natalia wyśmienicie dbała o gości. Każdy może się tam dzięki niej poczuć jak w domu:) gorąco polecam!

Dziękujemy, Weronika K

Zrecenzowano 12 września 2019

Śniadania w Międzyzdrojach zawsze jemy tutaj. Zwykle zajmuje nam to lekko licząc ze dwie godziny. I wcale nie dlatego, że trzeba długo czekać ale w związku z tym, że porcje są duże, a atmosfera świetna.
No i te wszystkie dodatki! Herbata - oprócz herbaty - składa się tu z ciasteczka, truskawki, ananasa, porzeczek, imbiru, mięty... Być może nawet jeszcze o czymś zapomniałem...
Oczywiście, w innych porach dnia też każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie!

Dziękujemy, Zbigni
Zrecenzowano 10 września 2019

Tylko Dolce Vita. Zakochałam się :) Jesteś nad polskim morzem, w pięknych Międzyzdrojach, masz smaka na prawdziwą włoską pizzę z oliwą z oliwek, makaron we włoskim wydaniu, czy latte przy akompaniamencie włoskich lodów? Gdzie tu iść, jak nie na Plac Neptuna 6B? Każdy w prosty sposób może przenieść się z polskiej wyspy Wolin na Półwysep Apeniński :) Wystrój, atmosfera, smaki... I to wszystko w konkretnej porcji za rozsądną cenę, a nadal jesteśmy w Polsce :) Dziękuję za serce, które właściciele i załoga restauracji wkładają by takie opinie jak moja powstawały. Wrócę tu nie raz iiii... gorąco polecam każdemu fanowi - i nie tylko!- włoskiej kuchni. Do zobaczenia w Dolce Vita!

1  Dziękujemy, Julia T
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję spróbować jedynie oferty śniadaniowej, która okazała się bardzo rozsądna, konkretne porcje którymi nie ma opcji się nie najeść, wszystko świeże, dobra kawa.

Dziękujemy, krzszysiek
Zrecenzowano 5 września 2019

Kawa w tym miejscu jest absolutnie pyszna, podana w zachwycający sposób. Jedzenie jest doskonale doprawione, zaskakujące z każdym kęsem. Obsługa nie pozostawia nic do życzenia, jest przemiła, pomocna i zawsze uśmiechnięta. W szczególny sposób zapadła mi w pamięci Pani Roksana, która bez zarzutu obsłużyła nasz stolik, mimo, iż jesteśmy dość "wymagającymi" klientami. Zdecydowanie polecam to miejsce nie tylko na kolację, ale także chwilę relaksu przy kawie.

Dziękujemy, MartynaNo

Restauracja Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!