“Molto bene! Perfetto!”
Restauracja Dolce Vita — recenzja

Restauracja Dolce Vita
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Tylko Dolce Vita. Zakochałam się :) Jesteś nad polskim morzem, w pięknych Międzyzdrojach, masz smaka na prawdziwą włoską pizzę z oliwą z oliwek, makaron we włoskim wydaniu, czy latte przy akompaniamencie włoskich lodów? Gdzie tu iść, jak nie na Plac Neptuna 6B? Każdy w prosty sposób może przenieść się z polskiej wyspy Wolin na Półwysep Apeniński :) Wystrój, atmosfera, smaki... I to wszystko w konkretnej porcji za rozsądną cenę, a nadal jesteśmy w Polsce :) Dziękuję za serce, które właściciele i załoga restauracji wkładają by takie opinie jak moja powstawały. Wrócę tu nie raz iiii... gorąco polecam każdemu fanowi - i nie tylko!- włoskiej kuchni. Do zobaczenia w Dolce Vita!

1  Dziękujemy, Julia T

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję spróbować jedynie oferty śniadaniowej, która okazała się bardzo rozsądna, konkretne porcje którymi nie ma opcji się nie najeść, wszystko świeże, dobra kawa.

Dziękujemy, krzszysiek
Zrecenzowano 5 września 2019

Kawa w tym miejscu jest absolutnie pyszna, podana w zachwycający sposób. Jedzenie jest doskonale doprawione, zaskakujące z każdym kęsem. Obsługa nie pozostawia nic do życzenia, jest przemiła, pomocna i zawsze uśmiechnięta. W szczególny sposób zapadła mi w pamięci Pani Roksana, która bez zarzutu obsłużyła nasz stolik, mimo, iż jesteśmy dość "wymagającymi" klientami. Zdecydowanie polecam to miejsce nie tylko na kolację, ale także chwilę relaksu przy kawie.

Dziękujemy, MartynaNo
Zrecenzowano 5 września 2019

W restauracji byliśmy pierwszy raz i bardzo nam się podobało.Rzadko pisze opinie o restauracjach ale ta zasługuje na to aby o niej napisać. Przemiła obsluga I jedzenie palce lizac.
Kazdy najmiejszy element potrawy jest dokladnie przemyslany i dobrany do perfekcji.
Pozdrawiam i do zobaczenia wkrotce.

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 5 września 2019

Zawsze gdy jestem w Międzyzdrojach Dolce Vita jet moim Must Have na liście, razem z córką uwielbiamy to miejsce. Zachwycający ogródek, przyjemne wnętrze, miła i profesjonalna obsługa ( pozdrawiamy Panią Anię- szefową Dolce, Pani profesjonalizm i usmiech umilaja nam praktycznie każda wizytę) no i co najważniejsze wyśmienite jedzenie.. Gnocchi alla sorrentina, Carpaccio, Penne Giadino con Polo, Orecchiette, Risotto z grzybami..moge tak wymieniać i wymieniać.. :) To wszystko sprawia że z przyjemnością wracamy do Dolce.. Naprawdę polecam wszystkim..

Dziękujemy, Afortunadoo

Restauracja Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!