“Najlepsza restauracja”
Restauracja Dolce Vita — recenzja

Restauracja Dolce Vita
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Kawa w tym miejscu jest absolutnie pyszna, podana w zachwycający sposób. Jedzenie jest doskonale doprawione, zaskakujące z każdym kęsem. Obsługa nie pozostawia nic do życzenia, jest przemiła, pomocna i zawsze uśmiechnięta. W szczególny sposób zapadła mi w pamięci Pani Roksana, która bez zarzutu obsłużyła nasz stolik, mimo, iż jesteśmy dość "wymagającymi" klientami. Zdecydowanie polecam to miejsce nie tylko na kolację, ale także chwilę relaksu przy kawie.

Dziękujemy, MartynaNo

Zrecenzowano 5 września 2019

W restauracji byliśmy pierwszy raz i bardzo nam się podobało.Rzadko pisze opinie o restauracjach ale ta zasługuje na to aby o niej napisać. Przemiła obsluga I jedzenie palce lizac.
Kazdy najmiejszy element potrawy jest dokladnie przemyslany i dobrany do perfekcji.
Pozdrawiam i do zobaczenia wkrotce.

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 5 września 2019

Zawsze gdy jestem w Międzyzdrojach Dolce Vita jet moim Must Have na liście, razem z córką uwielbiamy to miejsce. Zachwycający ogródek, przyjemne wnętrze, miła i profesjonalna obsługa ( pozdrawiamy Panią Anię- szefową Dolce, Pani profesjonalizm i usmiech umilaja nam praktycznie każda wizytę) no i co najważniejsze wyśmienite jedzenie.. Gnocchi alla sorrentina, Carpaccio, Penne Giadino con Polo, Orecchiette, Risotto z grzybami..moge tak wymieniać i wymieniać.. :) To wszystko sprawia że z przyjemnością wracamy do Dolce.. Naprawdę polecam wszystkim..

Dziękujemy, Afortunadoo
Zrecenzowano 5 września 2019

Odwiedziłam Dolce Vita z polecenie znajomych. Zdecydowanie najlepsze jedzenie i obsługa. Serdecznie polecam;)

Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 4 września 2019

Świetne miejsce na kolacje we dwoje. Ogródek wieczorem tworzy super klimat, jedzenie wyśmienite a do tego przystępne ceny. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Damian S

Restauracja Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!