“Miejsce idealne..”
Restauracja Dolce Vita — recenzja

Restauracja Dolce Vita
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Zawsze gdy jestem w Międzyzdrojach Dolce Vita jet moim Must Have na liście, razem z córką uwielbiamy to miejsce. Zachwycający ogródek, przyjemne wnętrze, miła i profesjonalna obsługa ( pozdrawiamy Panią Anię- szefową Dolce, Pani profesjonalizm i usmiech umilaja nam praktycznie każda wizytę) no i co najważniejsze wyśmienite jedzenie.. Gnocchi alla sorrentina, Carpaccio, Penne Giadino con Polo, Orecchiette, Risotto z grzybami..moge tak wymieniać i wymieniać.. :) To wszystko sprawia że z przyjemnością wracamy do Dolce.. Naprawdę polecam wszystkim..

Dziękujemy, Afortunadoo

Zrecenzowano 5 września 2019

Odwiedziłam Dolce Vita z polecenie znajomych. Zdecydowanie najlepsze jedzenie i obsługa. Serdecznie polecam;)

Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 4 września 2019

Świetne miejsce na kolacje we dwoje. Ogródek wieczorem tworzy super klimat, jedzenie wyśmienite a do tego przystępne ceny. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Damian S
Zrecenzowano 4 września 2019

Miła atmosfera , smaczne jedzenie -cudowna włoska pizza ,bajkowy wystrój i nic wiecej nie trzeba polecam z przyjemnością odwiedzic i zarezerwować stolik

Dziękujemy, malinka2P
Zrecenzowano 4 września 2019

Uwielbiam wracać do tej restauracji co roku. Przemiła obsługa i atmosfera. Jedzenie zawsze na najwyższym poziomie, oraz przepiękny ogródek

3  Dziękujemy, Sabinamyczko

Restauracja Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!