“NAJLEPSZA RESTAURACJA. POLECAM!!!;)”
Restauracja Dolce Vita — recenzja

Restauracja Dolce Vita
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Odwiedziłam Dolce Vita z polecenie znajomych. Zdecydowanie najlepsze jedzenie i obsługa. Serdecznie polecam;)

Dziękujemy, Magdalena M

Zrecenzowano 4 września 2019

Świetne miejsce na kolacje we dwoje. Ogródek wieczorem tworzy super klimat, jedzenie wyśmienite a do tego przystępne ceny. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Damian S
Zrecenzowano 4 września 2019

Miła atmosfera , smaczne jedzenie -cudowna włoska pizza ,bajkowy wystrój i nic wiecej nie trzeba polecam z przyjemnością odwiedzic i zarezerwować stolik

Dziękujemy, malinka2P
Zrecenzowano 4 września 2019

Uwielbiam wracać do tej restauracji co roku. Przemiła obsługa i atmosfera. Jedzenie zawsze na najwyższym poziomie, oraz przepiękny ogródek

3  Dziękujemy, Sabinamyczko
Zrecenzowano 2 września 2019

W naszym kilkudniowym pobycie w Międzyzdrojach najczęściej stołowaliśmy się właśnie tutaj - pyszne pizze - zwłaszcza nieprzekombinowana margherita podawana z oliwami smakowymi. Równie dobre wszystkie dania z owocami morza. Wspaniała obsługa, piękny wystrój - nie można chcieć niczego więcej. Jeśli wrócę do Międzyzdrojów to od razu pójdę coś zjeść właśnie tam :)

Dziękujemy, Kasjana92

Restauracja Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!