“Obiad”
Restauracja Dolce Vita — recenzja

Restauracja Dolce Vita
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja w prawdziwie Włoskim klimatem smacznym jedzeniem i sympatyczną obsługą!!bardzo dobre miejsce na obiad rodziny i kolacje we dwoje!!! Polecam!!!

Dziękujemy, 322maciejp

Wspaniałe posiłki
Wspaniała miła,obsługa
Rewelacja
Polecam, przystępne ceny.dobry punkt, łatwo trafić

Dziękujemy, urydz
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. przepyszne przekąski oraz urozmaicone menu jestem bardzo zadowolony polecam kazdemu

Dziękujemy, 446jakubh
Zrecenzowano 1 września 2019

Dzisiaj rano poszedłem do restauracji Dolce Vica . Odrazu gdy wszedłem do restauracji powitała mnie miło obsługa . Zachwycił mnie wystrój . Namówiłem naleśniki . Dostałem je w szybkim czasie .

Dziękujemy, marcel k
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Najlepsze włoskie jedzenie w mieście,w życiu nie jadłem tak dobrej pizzy,wszystkie dania są powyżej wszelkich oczekiwań

Dziękujemy, Orlanixr15

Restauracja Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!