“Restauracja ”
Restauracja Dolce Vita — recenzja

Restauracja Dolce Vita
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. przepyszne przekąski oraz urozmaicone menu jestem bardzo zadowolony polecam kazdemu

Dziękujemy, 446jakubh

Zrecenzowano 1 września 2019

Dzisiaj rano poszedłem do restauracji Dolce Vica . Odrazu gdy wszedłem do restauracji powitała mnie miło obsługa . Zachwycił mnie wystrój . Namówiłem naleśniki . Dostałem je w szybkim czasie .

Dziękujemy, marcel k
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Najlepsze włoskie jedzenie w mieście,w życiu nie jadłem tak dobrej pizzy,wszystkie dania są powyżej wszelkich oczekiwań

Dziękujemy, Orlanixr15
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Nie była to moja pierwsza wizyta tutaj, ponieważ uwielbiam tutaj wracać. Pyszna szarlotka, przepełniona owocami, sałatka owocowa z pulpa mango- palce lizać nietuzinkowa obsługa, która zawsze doradzi. Herbaty które robią wrażenie. Polecam ☀️

Dziękujemy, marzawo
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, duze z duza iloscia owocow desery lodowe. Smaczna kawa mrozona, przyjemna atmosfera, Oraz bardzo mila obsluga. Polecamy :)

Dziękujemy, daniielz2019

Restauracja Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!