“Obiad ”
Restauracja Dolce Vita — recenzja

Restauracja Dolce Vita
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko pyszne, wystrój cudowny a obsługa przemiła. Gnocchi w sosie pomidorowym z pesto były idealne a deser panna cotta był przepyszny. Polecam z całego serduszka odwiedzenie i spróbowanie tego cudownego miejsca

Dziękujemy, Marika_Kacz

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jadłam w tej restauracji bardzo często i za każdym razem tak samo smacznie. Dania przygotowane na świeżo (to czuć). Najlepsza pizza w mieście. Makarony obłedne. Polecam wszytskim choć jedną wizyte w tej restauracji podczasz pobytu w Międzyzdrojach.

Dziękujemy, Justyna s
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze jestem zachwycona, od kilku lat jeżdżę do Międzyzdrojów i zawsze trafiam do Dolce Vita, nigdy jeszcze się nie zawiodłam :) Najlepsze włoskie jedzenie, klimat, cudowna, miła i zabawna obsługa, piękny i bajkowy wystrój... Podziwiam, że od tylu lat wkłada się tyle pasji i miłości w ta restaurację. Polecam i zawsze będę polecać, zdecydowany numer 1!

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, juliadzikam
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Począwszy od wystroju po obsługę i pyszne dania wszystko od A do Z na plus.BARDZO POLECAM/ Dania są świetne, dobrze przyprawione/smaczne/ apetycznie podane/ wyborne winko dopasowane przez obslugę/ a cały wystrój coś pięknego/ w sam raz na kolację we dwoje/pięknie

Dziękujemy, aga1b
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Atmosfera bardzo przyjemna, dostaliśmy kredki dla dziecka żeby mogło się czymś zająć co bardzo pozytywnie nas zaskoczyło. Pizza spinaci z białym sosem poezja , pizza biała czekolada banan obsługa kompetentna doradzi , zagada

Dziękujemy, adasz9718

Restauracja Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!