“Włochy o smaku Biedronki”
Restauracja Dolce Vita — recenzja

Restauracja Dolce Vita
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi opiniami wybraliśmy się do Dolce Vita na śniadanie. Jajecznica i włoski omlet. Do tego oferowane dodatki w postaci wędlin i serów. Smaki mało włoskie. Jakości produktów bliżej do pobliskiej Biedronki niż wzgórz Toskanii. Porcje dość spore, więc najeść się można. Jeśli ktoś szuka włoskiego śniadania to zdecydowanie nie tutaj :)

Lemoniada spoko.

Dziękujemy, _ukaszs309

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz w Dolce Vita... i jak zawsze jestem zachwycona. Przepyszne jedzenie, piękny wystrój i super obsługa polecam!

Dziękujemy, jagodaar
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie, uwielbiam zupę rybną i polecam gorąco również pizzę , jest pyszna. Śniadania doskonałe, no i ta aromatyczna kawa i herbata, które pięknie i smakowicie są podane. Polecam jest smacznie i przeuroczo. Aranżacja restauracji zachwyca, jest pełna kwiatów oraz ciepłych i przyjemnych kolorów, miło jest jeść w takim otoczeniu. Gorąco polecam

Dziękujemy, zkptwel
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byliśmy już w Dolce Vita kilka razy i za każdym razem jesteśmy zachwyceni. Jedzenie jest pyszne, począwszy od pizzy, poprzez sałatki, makarony oraz różnego rodzaju mięsa. Przepiękny ogrodek oraz miła i pomocna obsługa, tworzy niepowtarzalną atmosferę. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Anita M
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa włoska kuchnia:)
Wysokiej jakości składniki, rozsądne ceny.
Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia!

Dziękujemy, karolt108

Restauracja Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!