“Dolce Vita”
Restauracja Dolce Vita — recenzja

Restauracja Dolce Vita
Nr 4 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz w Dolce Vita... i jak zawsze jestem zachwycona. Przepyszne jedzenie, piękny wystrój i super obsługa polecam!

Dziękujemy, jagodaar

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie, uwielbiam zupę rybną i polecam gorąco również pizzę , jest pyszna. Śniadania doskonałe, no i ta aromatyczna kawa i herbata, które pięknie i smakowicie są podane. Polecam jest smacznie i przeuroczo. Aranżacja restauracji zachwyca, jest pełna kwiatów oraz ciepłych i przyjemnych kolorów, miło jest jeść w takim otoczeniu. Gorąco polecam

Dziękujemy, zkptwel
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byliśmy już w Dolce Vita kilka razy i za każdym razem jesteśmy zachwyceni. Jedzenie jest pyszne, począwszy od pizzy, poprzez sałatki, makarony oraz różnego rodzaju mięsa. Przepiękny ogrodek oraz miła i pomocna obsługa, tworzy niepowtarzalną atmosferę. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Anita M

Prawdziwa włoska kuchnia:)
Wysokiej jakości składniki, rozsądne ceny.
Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia!

Dziękujemy, karolt108
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wielu wydaje się że całe życie w Międzyzdrojach tętni wyłącznie przy promenadzie, błąd! Wystarczy wejść w głąb miasteczka by odkryć kilka fajnych, klimatycznych knajpek, wśród nich Dolce Vita. Super miejsce z bardzo dobrym jedzeniem, pyszna typowo włoska pizza, dobre rizotto. Miła uśmiechnięta obsługa, która szybko uwija się przy stolikach. Miejsce godne polecenia

Dziękujemy, Fryt_Wrocek

Restauracja Dolce Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dolce Vita? Podziel się wrażeniami!