“5 za wystrój ”
Carmen — recenzja

Carmen
Nr 2 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Polecamy dania kuchni polskiej z akcentami kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej.Miejsce przyjazne dla wegetarian,wegan, rodzin z dzicmi. Akceptujemy zwierzęta.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pozwoliłem sobie napisać recenzję ujęty zawsze jej przepięknym wystrojem. Ta restauracja zawsze w sezonie na pewno tonie w kwiatach. Przepiękne kwiaty nie tylko umilają gościom posiłek ale tworzą atmosferę tego miejsca.

2  Dziękujemy, VisitorKiezix

Zrecenzowano 4 września 2019

Spaghetti z owocami morza i deser Carmen zachwycające, szczególnie deser: ilością owoców i wielkością porcji. Sos w spaghetti: wyśmienity. Obsługa sprawna i miła. Niestety w weekend (piątek, przy większej ilości gości) jakość tych samych potraw spadła. Suma sumarum jednakowoż polecam, m.in. ze względu na wystrój: na pierwszy rzut oka może trochę przesłodzony, ale ma swój urok i tworzy atmosferę.

1  Dziękujemy, agnieszkad229
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie :) zwłaszcza zupka rybna pychota :))) piękny wystrój i miła obsługa :)
Serdecznie polecamy!

1  Dziękujemy, shilla42
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Byłam w restauracji kilkukrotnie, zawsze na śniadaniu. W porównaniu do innych lokali, Carmen posiada bardzo zróżnicowany wybór; zestawy śniadaniowe są naprawdę duże, dwie osoby mogą najeść się jednym. Do tego sery/wędliny/kiełbaski podczas gdy dwa dni z rzędu zamówiłam ten sam zestaw śniadaniowy zmieniły się – to dla mnie dobry znak, bo miło jest jeść różne jedzenie. Polecam.

1  Dziękujemy, mae448
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Carmen odwiedziliśmy w szczycie obiadowo-kolacyjnym. W prawdzie na obsługę należało chwilę poczekać, ale same dania zostały podane bardzo szybko. W oczekiwaniu na przystawkę dostaliśmy czekadełko. Przystawka (kalmary) bardzo duża, w zasadzie mogłoby to być danie główne. Zaraz po zjedzeniu przystawki podano nam dania główne. Tutaj również nie można się przyczepić do jakości i estetyki wykonania. Halibut delikatny, tagliatelle aromatyczne. Było po prostu smacznie. Dania nie były wyśmienite, ale niczego nie można im zarzucić.

Plusem była muzyka na żywo :)

1  Dziękujemy, _ukaszs309

Carmen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Carmen? Podziel się wrażeniami!