“:)”
Carmen — recenzja

Carmen
Nr 2 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Polecamy dania kuchni polskiej z akcentami kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej.Miejsce przyjazne dla wegetarian,wegan, rodzin z dzicmi. Akceptujemy zwierzęta.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie :) zwłaszcza zupka rybna pychota :))) piękny wystrój i miła obsługa :)
Serdecznie polecamy!

1  Dziękujemy, shilla42

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Byłam w restauracji kilkukrotnie, zawsze na śniadaniu. W porównaniu do innych lokali, Carmen posiada bardzo zróżnicowany wybór; zestawy śniadaniowe są naprawdę duże, dwie osoby mogą najeść się jednym. Do tego sery/wędliny/kiełbaski podczas gdy dwa dni z rzędu zamówiłam ten sam zestaw śniadaniowy zmieniły się – to dla mnie dobry znak, bo miło jest jeść różne jedzenie. Polecam.

1  Dziękujemy, mae448
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Carmen odwiedziliśmy w szczycie obiadowo-kolacyjnym. W prawdzie na obsługę należało chwilę poczekać, ale same dania zostały podane bardzo szybko. W oczekiwaniu na przystawkę dostaliśmy czekadełko. Przystawka (kalmary) bardzo duża, w zasadzie mogłoby to być danie główne. Zaraz po zjedzeniu przystawki podano nam dania główne. Tutaj również nie można się przyczepić do jakości i estetyki wykonania. Halibut delikatny, tagliatelle aromatyczne. Było po prostu smacznie. Dania nie były wyśmienite, ale niczego nie można im zarzucić.

Plusem była muzyka na żywo :)

1  Dziękujemy, _ukaszs309
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, wysublimowane smaki, przemiła i profesjonalna, odznaczająca się wysoką kulturą obsługa. Restauracja usytuowana jest w miejscu, gdzie można w spokoju i wspaniałej atmosferze i klimacie, delektować się najwyższej jakości daniami. Miejsce, które na pewno będzie naszym obowiązkowym punktem odwiedzin podczas pobytu w Międzyzdrojach. Gorąco polecamy!

1  Dziękujemy, Martyna S
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem z rodziną przy okazji urlopu. Jedzenie lepsze niż u konkurencji obok. Bardziej restauracyjne. Wystrój tragicznie różowo. Obsługa miła. Jedynie ilość na talerzu w stosunku do ceny samo danie główne średnio 34-45 to trochę dużo. Nie czepiał bym się jak bym się najadł za tą kwotę. Ale żeby być obiektywnym tragicznie nie jest. Fajnie że karta jest na zewnątrz i można sprawdzić menu zanim się zdecydujesz na wejście. Łączny koszt dla trzech osób rachunek 128 zł. Jedno danie i coś do picia.

1  Dziękujemy, Plochar

Carmen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Carmen? Podziel się wrażeniami!