“Bardzo dobra jakość”
Carmen — recenzja

Carmen
Nr 2 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Polecamy dania kuchni polskiej z akcentami kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej.Miejsce przyjazne dla wegetarian,wegan, rodzin z dzicmi. Akceptujemy zwierzęta.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Carmen odwiedziliśmy w szczycie obiadowo-kolacyjnym. W prawdzie na obsługę należało chwilę poczekać, ale same dania zostały podane bardzo szybko. W oczekiwaniu na przystawkę dostaliśmy czekadełko. Przystawka (kalmary) bardzo duża, w zasadzie mogłoby to być danie główne. Zaraz po zjedzeniu przystawki podano nam dania główne. Tutaj również nie można się przyczepić do jakości i estetyki wykonania. Halibut delikatny, tagliatelle aromatyczne. Było po prostu smacznie. Dania nie były wyśmienite, ale niczego nie można im zarzucić.

Plusem była muzyka na żywo :)

1  Dziękujemy, _ukaszs309

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, wysublimowane smaki, przemiła i profesjonalna, odznaczająca się wysoką kulturą obsługa. Restauracja usytuowana jest w miejscu, gdzie można w spokoju i wspaniałej atmosferze i klimacie, delektować się najwyższej jakości daniami. Miejsce, które na pewno będzie naszym obowiązkowym punktem odwiedzin podczas pobytu w Międzyzdrojach. Gorąco polecamy!

1  Dziękujemy, Martyna S
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem z rodziną przy okazji urlopu. Jedzenie lepsze niż u konkurencji obok. Bardziej restauracyjne. Wystrój tragicznie różowo. Obsługa miła. Jedynie ilość na talerzu w stosunku do ceny samo danie główne średnio 34-45 to trochę dużo. Nie czepiał bym się jak bym się najadł za tą kwotę. Ale żeby być obiektywnym tragicznie nie jest. Fajnie że karta jest na zewnątrz i można sprawdzić menu zanim się zdecydujesz na wejście. Łączny koszt dla trzech osób rachunek 128 zł. Jedno danie i coś do picia.

1  Dziękujemy, Plochar
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładne, urokliwe miejsce, pełne kwiatów, na sałatę i makaron czekaliśmy 10 minut, wiec bardzo krótko. Jedzenie smaczne, ale bez szału.

1  Dziękujemy, Sinoa13
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miedzyzdroje przywitały nas nawałnicą więc musieliśmy znaleźć miejsce na kolacje, piękny wystrój restauracji i ogródka wzbudził nasze zainteresowanie... W środku czekała na nas przemiła Pani Karolina, razem wybraliśmy przepyszna przystawkę „tatar z łososia” oraz danie główne „ stek z polędwicy wołowej” niebo w gębie portugalskie wino dopełniło całości... przepyszne dania, świetna obsługa, piękne warte polecenia miejsce..

Dziękujemy, monikamS6207LY

Carmen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Carmen? Podziel się wrażeniami!