“Kolejna restauracja z nijakim charakterem oraz menu”
Restauracja Eden — recenzja

Restauracja Eden
Nr 15 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Opis: Obecnie Zamknięta - Otwarta Sezonowo
Opis: Obecnie Zamknięta - Otwarta Sezonowo
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo długi czas oczekiwania na przyjęcie zamówienia, nie mówiąc o samym podaniu. Jedzenie niesmaczne, tłuste.
Jeżeli chcecie się dobrze najeść to nie polecam tego miejsca.
Dwie gwiazdki za wystrój

Dziękujemy, dominiksss

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowna obsługa od lat ta sama - dorsz smażony pierwsza klasa. Zawsze tak samo dobry. Niestety porcja coraz mniejsze... porcja dziecięca symboliczna. Ale warto.

Dziękujemy, 72mah
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Jedliśmy w kilku miejscach w Międzyzdrojach i śmiano mogę powiedzieć, że w Eden zjedliśmy najlepszą rybę. Do tego dobre sałatki, apetycznie podane, z przemiłą obsługą. Polecam!

Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Bylismy tu 2 x i za kazdym razem... bardzo zadowoleni.
Jedzenie dobre. Obsluga bardzo mila.
Na pewno znowu zawitamy

Dziękujemy, xyp13
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam z mężem dorsza w zestawie z frytkami i surówką. Obiad pyszny, świeży, porcja solidna i za nie duże pieniądze. Szczerze polecam! Na pewno tam wrócimy przy następnej wizycie w Międzyzdrojach

Dziękujemy, Magda B

Restauracja Eden — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Eden? Podziel się wrażeniami!