“Średnio”
Smażalnia Strzecha — recenzja

Smażalnia Strzecha
Nr 3 wśród 74 Restauracje (Międzyzdroje)
Zrecenzowano 4 września 2019

Ciezko to nazwać restauracja , bo restauracja nie jest ,ryba podana na papierowych tacach i plastkowe sztuce do ryby (masakra),sałatki do ryby względne ryba sama w sobie nic specjalnego jedyny plus to widok

Dziękujemy, malinka2P

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę najsmaczniejsza ryba jaka jadłam w życiu. Moze nie najtańsza ale zdecydowanie warta swojej ceny zwłaszcza dorsz z piec

Dziękujemy, paulina_gumulak
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rybka bardzo dobra. Właśnie tak powinna wyglądać i smakować dobrze przyrządzona rybka, soczusta, nie ociekająca tłuszczem w chrupiącej panierce. Jednak jak na lokalizację i świetne recenzje kulinarne, miejsce mogło by być trochę odświeżone i bardziej klimatyczne, bo sprawia wrażenie trochę niskobudżetowej wiaty i nie robi najlepszego wrażenia. Krzesełka dla dzieci brudne i zniszczone. Dodatkowo nie ma za bardzo jak dostawić takiego krzesełka żeby nie blokować przejścia.

Dziękujemy, yanpablo
Zrecenzowano 4 września 2019

Witam, miejsce wspaniałe na samej plaży w Międzyzdrojach, rybka smaczna ,obsługa sympatyczna, ogólnie polecam .

Dziękujemy, Turysta177
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

O ile jedzenie, całkiem smaczne, ale jak to najczęściej bywa w takich nadmorskich knajpkach niczym niewyróżniające się.
Nasz stolik był brudny i się cały kleił. Długo oczekiwaliśmy na zamówienie. Obsługa miła

Dziękujemy, kloskatarzyna

Smażalnia Strzecha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Strzecha? Podziel się wrażeniami!